کنفرانس ملی اندیشه های نوین و خلاق در مدیریت، حسابداری، مطالعات حقوقی و اجتماعی

کنفرانس بوک ، جستجوگر پیشرفته کنفرانس

خبرنامه همایش ایران کنفرانس

آزمون دکتری دانشگاه آزاد شرط مدرک ندارد (3-10-91)

ایران کنفرانس

آزمون دکتری دانشگاه آزاد شرط مدرک ندارد

مرکز آزمون دانشگاه آزاد اعلام کرد: هر داوطلب برای دوره دکتری با آزمون دانشگاه آزاد می‌تواند بدون در نظر گرفتن مدرک کارشناسی ارشد خود انتخاب رشته کند.

به گزارش سرویس دانشگاهی ایسنا، بر اساس اطلاعیه مرکز آزمون، در دوره با آزمون دکتری هیچ محدودیتی به لحاظ تجانس مدرک کارشناسی ارشد با رشته انتخابی دوره دکتری مدنظر قرار ندارد، اما در مورد بدون آزمون رعایت متجانس و همنامی با رشته فارغ التحصیلی ارشد الزامی است و همچنین در مورد رشته دامپزشکی با آزمون رعایت تجانس برای داوطلبان الزامی است.

همچنین در آزمون دکتری 92، هر داوطلب می‌تواند 5 انتخاب داشته باشد، اما حوزه امتحانی فرد انتخاب اول اوست، تاکید کرد: حوزه امتحانی داوطلبان انتخاب اول است، لذا داوطلبان باید در محل انتخاب اول خود در آزمونشان شرکت کنند.

در این اطلاعیه همچنین تاکید شده که کارکنان و اعضای هیات علمی دانشگاه آزا نباید محل خدمت خود را برای ادامه تحصیل انتخاب کنند بجز مواردی که رشته انتخاب فقط یک مجری داشته باشد.

مرکز آزمون در خصوص مراحل و ضوابط انتخاب دانشجو، اعلام کرد: سوالات برای اولین بار بصورت تستی طراحی می‌شود. لذا داوطلبان باید خود را برای این نوع آزمون آماده کنند. البته نکته مهم این است که گزینش در دو مرحله انجام می‌گیرد که مرحله اول آزمون کتبی است که سوم و چهارم اسفندماه سال جاری برگزار می‌گردد و این آزمون 75 درصد نمره را در بر می‌گیرد و بعد از انتخاب داوطلبانی که حد نصاب نمره کتبی را کسب کرده‌اند، با اولویت نمره کتبی دعوت به مصاحبه می‌شدند که این مرحله 25 درصد نمره به حساب می‌آید، که در مجموع پذیرش هر فرد به نتیجه دو مرحله او بستگی دارد.

در مورد وضعیت نظام وظیفه متقاضیان مرد نیز آمده است: داوطلبان مذکر نباید به لحاظ مقررات خدمت وظیفه عمومی منعی برای ادامه تحصیل داشته باشند در غیر این صورت امکان ادامه تحصیل برای آنها وجود ندارد.

در پایان آمده است: داوطلبان در صورت داشتن سوال در هر زمینه‌ای می‌توانند سوال خود را به آدرس ایمیل آدرس ایمیل جهت جلوگیری از رباتهای هرزنامه محافظت شده اند، جهت مشاهده آنها شما نیاز به فعال ساختن جاوا اسكریپت دارید و یا سامانه اینترنتی www.azmoon.org‌ارسال کنند تا کارشناسان مرکز به آنها در اسرع وقت پاسخ گویند.

 

http://www.3iccacs.com/fa

کانال تلگرام ایران کنفرانس

اخبار دانشگاهی ( هیات علمی ، دکتری ، کارشناسی ارشد )
اخبار کنفرانس ،کارگاه ،جشنواره
همايشهاي خارجي جديد
مقالات و مطالب علمی و آموزشی
اخبار علمی و فناوری

دانلود اپلیکیشن ایران کنفرانس

سامانه مدیریت کنفرانس سامان

ورود جهت ثبت همايش
ایجاد حساب کاربری فقط جهت ثبت همايش می باشد. ثبت همایش های دانشگاهی رایگان و سایر همایش های دولتی و خصوصی شامل تعرفه خواهد بود. قبل از ثبت نام " قوانین " ثبت همایش را حتما ملاحظه فرمایید.عضویت در خبرنامه ایران کنفرانس

خبرنامه دکتری

پایگاه همایش های خارجی  ایران کنفرانس conferencesalerts.com

دانلود سرقصل های رشته های دکتری در سایت ایران کنفرانس

دانلود سرقصل های رشته های کارشناسی ارشد در سایت ایران کنفرانس

راهنمای جامع مقاله نویسی در ایران کنفرانس

صفحه اینستاگرام ایران کنفرانس

ایران کنفرانس:سایت برگزیده چهارمین جشنواره وب ایران

طراحي سايت : ایران پژوهان