کنفرانس ملی اندیشه های نوین و خلاق در مدیریت، حسابداری، مطالعات حقوقی و اجتماعی

کنفرانس بوک ، جستجوگر پیشرفته کنفرانس

خبرنامه همایش ایران کنفرانس

رشته مهندسی فناوری ارشد مخابرات سیار در 2 گرایش راه‌اندازی شد (4-10-91)

ایران کنفرانس

رشته مهندسی فناوری ارشد مخابرات سیار در 2 گرایش راه‌اندازی شد


شورای برنامه ریزی آموزشی و درسی علمی کاربردی، مشخصات کلی، سرفصل و ریز محتوای برنامه درسی دوره مهندسی فناوری ارشد مهندسی مخابرات سیار گرایش های طراحی و مهندسی بخش BSS و طراحی و مهندسی بخش NSS را تصویب کرد.

به گزارش خبرنگار مهر، دکتر رجبعلی برزویی - معاون آموزشی دانشگاه علمی کاربردی اعلام کرد: رشته مهندسی فناوری ارشد مهندسی مخابرات سیار باتوجه به نیاز شرکت مخابرات سیار و با همکاری دانشکده علمی کاربردی ICT و با انجام پروژه طراحی، شبیه سازی و اجرای پایلوت سیستم تلفن همراه نسل جدید(سوم و بالاتر)تهیه و طراحی شده است.
وی ادامه داد: از جمله قابلیتها و توانمندیهای فنی فارغ التحصیلان این دوره می توان به ارتقاء توان فنی کشور در تکنولوژی مخابرات سیار، حداکثر بهره‌وری از تکنولوژی موجود موبایل کشور و ارائه خدمات مشاوره ای، تخصصی در زمینه تکنولوژیهای مخابراتی موبایل در شرکتهای مخابراتی کشور، تجزیه و تحلیل کارآیی شبکه موبایل کشور همچنین در سطح استانها در هر دو سطح آنالیز ریاضی و نیز شبیه سازی کامپیوتری، بهینه سازی شبکه مخابرات کشور با توجه به افزایش تعداد مشترکین و تعداد BTS های موجود در سطح کشور از نقطه نظر رادیویی، ترافیکی و سیگنالینگ شبکه، طراحی، مهندسی و نگهداری و گسترش بخش BSS شبکه مخابرات سیار کشور (گرایش BSS)، طراحی، مهندسی و نگهداری و گسترش بخش NSS شبکه مخابرات سیار کشور (گرایش NSS)اشاره کرد.
به گفته معاون آموزشی دانشگاه جامع علمی کاربردی، با توجه به توانمندیهای فوق، فارغ التحصیلان این دوره می توانند  مشاغلی چون کارشناس طراحی شبکه مخابرات سیار، رئیس مراکز نگهداری شبکه سیار و ناظر در طرحهای توسعه و پشتیبانی شبکه سیار را احراز کنند.
برزویی گفت: برخی از دروس تخصصی این دوره شامل کدینگ، رمزنگاری و امنیت در سیستم های سیار، طراحی و مهندسی بخش BSS نسل جدید، طراحی و مهندسی شبکه سوئیچینگ پیشرفته، طراحی هسته شبکه جدید ( تمام IP )، تجزیه و تحلیل و بهینه سازی پارامترهای شبکه سیار است که در کنار سایر دروس به همراه 18 واحد پروژه دستیابی به توانمندی های اشاره شده درحوزه فناوری را فراهم می کند.

 

http://www.3iccacs.com/fa

کانال تلگرام ایران کنفرانس

اخبار دانشگاهی ( هیات علمی ، دکتری ، کارشناسی ارشد )
اخبار کنفرانس ،کارگاه ،جشنواره
همايشهاي خارجي جديد
مقالات و مطالب علمی و آموزشی
اخبار علمی و فناوری

دانلود اپلیکیشن ایران کنفرانس

سامانه مدیریت کنفرانس سامان

ورود جهت ثبت همايش
ایجاد حساب کاربری فقط جهت ثبت همايش می باشد. ثبت همایش های دانشگاهی رایگان و سایر همایش های دولتی و خصوصی شامل تعرفه خواهد بود. قبل از ثبت نام " قوانین " ثبت همایش را حتما ملاحظه فرمایید.عضویت در خبرنامه ایران کنفرانس

خبرنامه دکتری

پایگاه همایش های خارجی  ایران کنفرانس conferencesalerts.com

دانلود سرقصل های رشته های دکتری در سایت ایران کنفرانس

دانلود سرقصل های رشته های کارشناسی ارشد در سایت ایران کنفرانس

راهنمای جامع مقاله نویسی در ایران کنفرانس

صفحه اینستاگرام ایران کنفرانس

ایران کنفرانس:سایت برگزیده چهارمین جشنواره وب ایران

طراحي سايت : ایران پژوهان