عضویت در خبرنامه ایران کنفرانس

کنفرانس بوک ، جستجوگر پیشرفته کنفرانس

دانشگاه رامین خوزستان دانشجوی ارشد بومی می‌پذیرد/برگزاری آزمون در 15 دی (6-10-91)

ایران کنفرانس

دانشگاه رامین خوزستان دانشجوی ارشد بومی می‌پذیرد/برگزاری آزمون در 15 دی

معاون آموزشی دانشگاه کشاورزی و منابع طبیعی رامین خوزستان گفت: آزمون کارشناسی ارشد بومی دانشگاه با هدف افزایش ظرفیت پذیرش داوطلب بومی در دانشگاه‌های دولتی استان 15 دی‌ ماه به میزبانی این دانشگاه برگزار می‌شود.

دکتر محمدحسین قرینه در گفت‌وگو با خبرنگار دانشگاهی خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا) منطقه خوزستان، اظهار داشت:‌ این آزمون با همکاری سازمان سنجش در 5 رشته زراعت، بیوتکنولوژی کشاورزی، باغبانی، تغذیه وام و اصلاح‌نژاد در دانشگاه کشاورزی و منابع طبیعی رامین خوزستان برگزار می‌شود.

وی با بیان این‌که ظرفیت ثبت‌نام در این آزمون 500 نفر است، افزود: از این تعداد بیش از 70 نفر پذیرفته می‌شوند؛ ظرفیت پذیرش در هر رشته حدود 10 تا 15 نفر است.

معاون آموزشی دانشگاه کشاورزی و منابع طبیعی رامین خوزستان گفت: ‌متقاضیان شرکت‌کننده در این آزمون باید دارای معدل کارشناسی 14 به بالا باشند و سن آن‌ها بیشتر از 40 سال نباشد. همچنین لازم است رشته مقطع کارشناسی آن‌ها متناسب با رشته‌های موجود در این دانشگاه باشد.

قرینه با بیان اینکه این آزمون با همکاری بنیاد مستضعفان انقلاب اسلامی برگزار می‌شود، گفت: هزینه تحصیل دانشجویان پذیرفته شده در این آزمون بر عهده بنیاد مستضعفان است.

وی اظهارداشت: نتایج این آزمون حداکثر یک ماه بعد از برگزاری آزمون اعلام می‌شود و پذیرفته‌شدگان از نیم‌سال دوم مشغول به تحصیل می‌شوند.

 

http://www.3iccacs.com/fa

کانال تلگرام ایران کنفرانس

اخبار دانشگاهی ( هیات علمی ، دکتری ، کارشناسی ارشد )
اخبار کنفرانس ،کارگاه ،جشنواره
همايشهاي خارجي جديد
مقالات و مطالب علمی و آموزشی
اخبار علمی و فناوری

دانلود اپلیکیشن ایران کنفرانس

سامانه مدیریت کنفرانس سامان

ورود جهت ثبت همايش
ایجاد حساب کاربری فقط جهت ثبت همايش می باشد. ثبت همایش های دانشگاهی رایگان و سایر همایش های دولتی و خصوصی شامل تعرفه خواهد بود. قبل از ثبت نام " قوانین " ثبت همایش را حتما ملاحظه فرمایید.عضویت در خبرنامه ایران کنفرانس

خبرنامه دکتری

پایگاه همایش های خارجی  ایران کنفرانس conferencesalerts.com

دانلود سرقصل های رشته های دکتری در سایت ایران کنفرانس

دانلود سرقصل های رشته های کارشناسی ارشد در سایت ایران کنفرانس

راهنمای جامع مقاله نویسی در ایران کنفرانس

صفحه اینستاگرام ایران کنفرانس

ایران کنفرانس:سایت برگزیده چهارمین جشنواره وب ایران

طراحي سايت : ایران پژوهان