کنفرانس ملی اندیشه های نوین و خلاق در مدیریت، حسابداری، مطالعات حقوقی و اجتماعی

کنفرانس بوک ، جستجوگر پیشرفته کنفرانس

خبرنامه همایش ایران کنفرانس

تحصیل ۵۰۰۰هزار دانشجوی دکتری و ۱۵ هزار دانشجوی کارشناسی‌ارشد در واحد علوم و تحقیقات تهران (8-10-91)

ایران کنفرانس

تحصیل ۵۰۰۰هزار دانشجوی دکتری و ۱۵ هزار دانشجوی کارشناسی‌ارشد در واحد علوم و تحقیقات تهران

به گزارش خبرنگار گروه دانشگاه خبرگزاری آنا ، خسرو دانشجو سرپرست دانشگاه آزاد اسلامی واحد علوم و تحقیقات صبح امروز  تفاهم‌نامه‌ای با وزیر علوم افغانسستان امضا کرد.

سرپرست دانشگاه علوم و تحقیقات گفت: در حال حاضر 5000 دانشجوی دکتری و 15 هزار دانشجوی کارشناسی‌ارشد در حال تحصیل در این دانشگاه هستند.

دانشجو امکانات علوم تحقیقات را رسالتی در جهت کارآمد شدن دانشگاه خطاب کرد و گفت: این دانشگاه دارای آزمایشگاه مجهز در حوزه نانو فناوری، فیزیک هسته ای و پلاسما است.

وی در ادامه به امکانات دیگر این دانشگاه که در حال پیگیری است اشاره و تصریح کرد: حدود 3 سال پیش شروع به ساخت و تجهیز بیمارستان کردیم که مجهزترین در کشور و منطقه  خواهد بود.در مجموعه ما هتلی با ظرفیت1000 نفر درحال آماده شدن است و همینطور ورزشگاه را به خاطر احساس نیاز تاسیس کردیم و در حال حاضر تعدادی پروژه در دست احداث است و در عرض 6  و 7 ماه به بهره برداری می رسد.

دانشجو در ادامه افزود: 1000 نفر عضو هیئت علمی که مدرکشان دکتری است مشغول فعالیت هستند و افتخار می‌کنیم که بیشترین استاد تمام را در دانشگاه های کشورمان داریم.

شجاع معاون امور بین الملل دانشگاه آزاد اسلامی در ادامه نشست با توجه به امکانات دانشگاه آزاد اسلامی،گزارشی از عملکردهای این مجموعه دادو گفت:این واحد در سال 1362 تشکیل شد و با سرمایه کم شروع به کار کرد و حالا با گذشت سال‌ها 440 دانشگاه داریم، 1میلیون و 700 هزار نفر دانشجو  در حال تحصیل هستند و 4 میلیون دانشجو فارغ التحصیل شدند و 37هزار استاد در حال تدریس می باشند و 617 دبیرستان تاسیس شد که 53 هزار دانش آموز در حال درس خواندن هستند.

وی با اشاره به دوره های سپری شده دانشگاه به 4 دوره اشاره کرد: دوره تاسیس دانشگاه، توسعه،  کیفیت و پرورش و دوره جهانی شدن.

در ادامه دانشجو و عبید با هیئت همراه از دانشکده فیزیک پلاسما،مجتمع آزمایشگاهی و دانشکده فنی مهندسی بازدید کردند.

 

http://www.3iccacs.com/fa

کانال تلگرام ایران کنفرانس

اخبار دانشگاهی ( هیات علمی ، دکتری ، کارشناسی ارشد )
اخبار کنفرانس ،کارگاه ،جشنواره
همايشهاي خارجي جديد
مقالات و مطالب علمی و آموزشی
اخبار علمی و فناوری

دانلود اپلیکیشن ایران کنفرانس

سامانه مدیریت کنفرانس سامان

ورود جهت ثبت همايش
ایجاد حساب کاربری فقط جهت ثبت همايش می باشد. ثبت همایش های دانشگاهی رایگان و سایر همایش های دولتی و خصوصی شامل تعرفه خواهد بود. قبل از ثبت نام " قوانین " ثبت همایش را حتما ملاحظه فرمایید.عضویت در خبرنامه ایران کنفرانس

خبرنامه دکتری

پایگاه همایش های خارجی  ایران کنفرانس conferencesalerts.com

دانلود سرقصل های رشته های دکتری در سایت ایران کنفرانس

دانلود سرقصل های رشته های کارشناسی ارشد در سایت ایران کنفرانس

راهنمای جامع مقاله نویسی در ایران کنفرانس

صفحه اینستاگرام ایران کنفرانس

ایران کنفرانس:سایت برگزیده چهارمین جشنواره وب ایران

طراحي سايت : ایران پژوهان