عضویت در خبرنامه ایران کنفرانس

کنفرانس بوک ، جستجوگر پیشرفته کنفرانس

ادامه ثبت‌نام پذیرش بدون آزمون دانشگاه آزاد تا30دی/امکان انتخاب رشته از چند مجموعه (91/10/25)

ایران کنفرانس

ادامه ثبت‌نام پذیرش بدون آزمون دانشگاه آزاد تا30دی/امکان انتخاب رشته از چند مجموعه

روابط عمومی مرکز آزمون دانشگاه آزاد اعلام کرد: متقاضیان تحصیل در دوره کارشناسی بدون آزمون دانشگاه آزاد اسلامی می‌توانند در مجموعه‌های آموزشی متفاوت ثبت‌نام کنند.

به گزارش سرویس دانشگاهی خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، روابط عمومی مرکز آزمون دانشگاه آزاد طی اطلاعیه‌ای اعلام کرد: هر داوطلب می‌تواند با توجه به تمایل و علاقه خود با انتخاب چهار رشته شهر در مجموعه‌های متفاوت ثبت‌نام کرده و شانس خود را در رشته شهرهای مختلف بیازماید.

روابط عمومی در ادامه تأکید کرد: شرکت متقاضیان در مجموعه‌های آموزشی مختلف بلامانع است، اما هر فرد باید برای انتخاب در هر مجموعه، کارت اعتباری جداگانه‌ای تهیه کند.

مرکز آزمون دانشگاه آزاد در خصوص رشته‌هایی که در لیست ثبت‌نام بدون آزمون مقطع کارشناس پیوسته وجود ندارد، گفت: در این مرحله اسامی حدود 5000 رشته محل دانشگاهی اعلام شده است، اما برای ورود تعداد محدودی از رشته شهرها همچنان آزمون وجود دارد که داوطلبان باید اطلاعات آن را از سایت سازمان سنجش جویا شوند.

روابط عمومی در خصوص نحوۀ پذیرش دانشجوی کارشناسی پیوسته بدون آزمون، گفت: پذیرش داوطلبان بر اساس معدل کتبی دیپلم و بر مبنای سوابق تحصیلی داوطلبان انجام می‌شود، بر همین مبنا متقاضیان باید زمان ثبت‌نام معدل دقیق دیپلم خود را درسایت مرکز آزمون به نشانیwww.azmoon.org درج کنند.

روابط عمومی در خصوص وضعیت نظام وظیفه برادران، تأکید کرد: دانش آموزان سال آخر دوره متوسطه که به صورت حضوری مشغول به تحصیل بوده، اگر تا 30 بهمن 91 فارغ التحصیل می‌شوند، می‌توانند در این مرحله ثبت‌نام و در صورت پذیرفته‌شدن ادامه تحصیل دهند.

همچنین فارغ ‌التحصیلان دیپلم به شرط اتمام تحصیل تا پایان 22 سالگی و پیش دانشگاهی به شرط اتمام تحصیل تا پایان 24 سالگی، به صورت پیوسته و حضوری (روزانه، بزرگسالان و آموزش از راه دور) می‌توانند در این مرحله ثبت‌إنام و ادامه تحصیل دهند، مشروط بر اینکه از تاریخ فراغت از تحصیل آنان در مقطع دیپلم یا پیش دانشگاهی تا زمان قبول قطعی در دانشگاه بیش از یکسال سپری نشده باشد و یا قبل از ثبت‌نام در دانشگاه غیبتی مرتکب نشده باشند.

روابط عمومی در ادامه درخصوص دانشجویان انصرافی، گفت: دانشجویانی که تمایل به انصراف و شروع به تحصیل مجدد دارند، در طول تحصیلات دانشگاهی (از دیپلم تا دکتری) فقط یکبار مجاز به انصراف هستند، مشروط بر اینکه این انصراف در زمان مجاز تحصیلی صورت گرفته باشد و از زمان انصراف تا شروع به تحصیل مجدد بیش از یکسال سپری نشده باشد. در غیر اینصورت امکان استفاده از معافیت تحصیلی برای برادران مشمول وجود ندارد.

ثبت‌نام دوره بدون آزمون کارشناسی پیوسته دانشگاه آزاد اسلامی تا 30 دی ماه از طریق سایت مرکز آزمون به نشانی www.azmoon.org، ادامه دارد.

همچنین، داوطلبان در صورت مشکل یا ابهامی می‌توانند بدون حضور در مرکز آزمون و فقط ورود به سایت‌هایwww.azmoon.org ,www.azmoon.com سؤال خود را مطرح و یا از طریق آدرس ایمیل جهت جلوگیری از رباتهای هرزنامه محافظت شده اند، جهت مشاهده آنها شما نیاز به فعال ساختن جاوا اسكریپت دارید ایمیل خود را ارسال تا کارشناسان مرکز در اسرع وقت به آنها پاسخ گویند.

 

http://www.3iccacs.com/fa

کانال تلگرام ایران کنفرانس

اخبار دانشگاهی ( هیات علمی ، دکتری ، کارشناسی ارشد )
اخبار کنفرانس ،کارگاه ،جشنواره
همايشهاي خارجي جديد
مقالات و مطالب علمی و آموزشی
اخبار علمی و فناوری

دانلود اپلیکیشن ایران کنفرانس

سامانه مدیریت کنفرانس سامان

ورود جهت ثبت همايش
ایجاد حساب کاربری فقط جهت ثبت همايش می باشد. ثبت همایش های دانشگاهی رایگان و سایر همایش های دولتی و خصوصی شامل تعرفه خواهد بود. قبل از ثبت نام " قوانین " ثبت همایش را حتما ملاحظه فرمایید.عضویت در خبرنامه ایران کنفرانس

خبرنامه دکتری

پایگاه همایش های خارجی  ایران کنفرانس conferencesalerts.com

دانلود سرقصل های رشته های دکتری در سایت ایران کنفرانس

دانلود سرقصل های رشته های کارشناسی ارشد در سایت ایران کنفرانس

راهنمای جامع مقاله نویسی در ایران کنفرانس

صفحه اینستاگرام ایران کنفرانس

ایران کنفرانس:سایت برگزیده چهارمین جشنواره وب ایران

طراحي سايت : ایران پژوهان