عضویت در خبرنامه ایران کنفرانس

کنفرانس بوک ، جستجوگر پیشرفته کنفرانس

ثبت نام دوره های تخصصی مکالمه، زبان دکتری،TOEFL, IELTS, MCHE, MHLE,EPT در موسسه فرهیختگان دانشگاه تهران

ایران کنفرانس

ثبت نام دوره های تخصصی  مکالمه، زبان دکتری،TOEFL, IELTS, MCHE, MHLE,EPT   در موسسه فرهیختگان دانشگاه تهران

مهلت ثبت‌نام دوره‌های مختلف موسسه فرهیختگان دانشگاه تهران، اعلام شد.

دوره های ارائه شده، عبارتند از مکالمه، زبان دکتری،TOEFL, IELTS , MCHE , MHLE ,EPT

هدف از اين دوره ها آماده‌ سازي دانشپذير براي شركت در آزمون های ملی و بین المللی زبان مي‌باشد.

 

دوره آمادگي آزمون های زبان دكتري و EPT

هدف اين دوره آماده‌سازي دانشپذير براي شركت در آزمون زبان انگليسي دكتري نيمه متمركز و آزمون EPT مي باشد.

اين دوره به مدت چهل ساعت آموزشي طي ده هفته ارائه مي‌شود و دانشپذير يك روز در هفته و هر روز چهار ساعت آموزشي در كلاس حضور مي‌يابد.

منابع آموزشي دوره آمادگي آزمون زبان انگليسي دكتري نيمه‌متمركز توسط گروه تأليف و تدوين منابع آموزشي مؤسسه تهيه شده و در برگيرنده هر دو مهارت زباني مورد نياز براي شركت در آزمون اصلي شامل Grammar و Reading مي‌باشد.

در اين دوره يك آزمون آزمايشي رايگان برگزار شده و مورد تجزيه و تحليل قرار مي‌گيرد و دانشپذير بر حسب عملكرد خود در اين آزمون‌ از مشاوره‌هاي تخصصي رايگان براي ارتقاء عملكرد در آزمون اصلي برخوردار مي‌شود.


آخرین مهلت ثبت نام این دوره چهارشنبه 11 بهمن ماه می باشد.

 


 

دوره فشرده (MSRT( MCHE و MHLE

اين دوره به مدت چهل و چهار ساعت آموزشي طي چهار هفته ارائه مي‌شود و دانشپذير سه روز در هفته به مدت چهار ساعت آموزشي در كلاس حضور مي‌يابد.


منابع آموزشي دوره آمادگي آزمونهای  MHLEو   MCHE(MSRT) توسط گروه تأليف و تدوين منابع آموزشي مؤسسه تهيه شده و در برگيرنده هر سه مهارت زباني مورد نياز براي شركت در آزمون اصلي شامل Listening، Reading و Grammar مي‌باشد.

در اين دوره يك آزمون آزمايشي رايگان برگزار شده و مورد تجزيه و تحليل قرار مي‌گيرد و دانشپذير بر حسب عملكرد خود در اين آزمون‌ از مشاوره‌هاي تخصصي رايگان براي ارتقاء عملكرد در آزمون اصلي برخوردار مي‌شود.

پایان مهلت ثبت نام دوره فشرده ، پنجشنبه 5 بهمن ماه می باشد.

شروع دوره، 7 بهمن می باشد.

 

دوره آمادگي آزمون IELTS

 

 

اين دوره به مدت هشتاد ساعت آموزشي طي ده هفته ارائه مي‌شود و دانشپذير دو روز در هفته و هر روز چهار ساعت آموزشي در كلاس حضور مي‌يابد.

منابع آموزشي دوره آمادگي آزمون IELTS توسط گروه تأليف و تدوين منابع آموزشي مؤسسه تهيه شده و در برگيرنده هر چهار مهارت زباني مورد نياز براي شركت در آزمون اصلي شامل  Listening، Speaking،  Reading و Writing مي‌باشد.

در اين دوره دو آزمون آزمايشي رايگان برگزار شده و مورد تجزيه و تحليل قرار مي‌گيرد و دانشپذير بر حسب عملكرد خود در اين آزمون‌ها از مشاوره‌هاي تخصصي رايگان براي ارتقاء عملكرد در آزمون اصلي برخوردار مي‌شود.

دانشپذير در صورت كسب حد نصاب لازم در آزمون تعيين سطح وارد دوره IELTS مي‌شود و در غير اين صورت بر حسب نمره كسب شده به دوره يا دوره‌هاي پيش‌نياز هدايت مي‌شود تا پس از كسب دانش زباني مورد نياز وارد اين دوره شود.


ثبت نام آزمون تعيين سطح ترم بهار 92 دوره IELTS ، در صورت عدم تكميل ظرفيت حداكثر تا روز يكشنبه 15 بهمن ماه ادامه مي يابد.

دوره آمادگي آزمون TOEFL iBT

 

 

اين دوره به مدت هشتاد ساعت آموزشي طي ده هفته ارائه مي‌شود و دانشپذير دو روز در هفته و هر روز چهار ساعت آموزشي در كلاس حضورمي‌يابد.

منابع آموزشي دوره آمادگي آزمون TOEFL iBT توسط گروه تأليف و تدوين منابع آموزشي مؤسسه تهيه شده و در برگيرنده هر چهار مهارت زباني مورد نياز براي شركت در آزمون اصلي شامل Listening، Speaking، Reading و Writing مي‌باشد.

در اين دوره دو آزمون آزمايشي رايگان برگزار شده و مورد تجزيه و تحليل قرار مي‌گيرد و دانشپذير بر حسب عملكرد خود در اين آزمون‌ها از مشاوره‌هاي تخصصي رايگان براي ارتقاء عملكرد در آزمون اصلي برخوردارمي‌شود.

دانشپذير در صورت كسب حد نصاب لازم در آزمون تعيين سطح وارد دوره TOEFL iBT مي‌شود و در غير اين صورت بر حسب نمره كسب شده به دوره يا دوره‌هاي پيش‌نياز هدايت مي‌شود تا پس از كسب دانش زباني مورد نياز وارد اين دوره شود.

 

ثبت نام آزمون تعيين سطح ترم بهار 92 دوره TOEFL ، در صورت عدم تكميل ظرفيت حداكثر تا روز يكشنبه 15 بهمن ماه ادامه مي يابد.

 

دوره آموزش مكالمه زبان انگليسي

 

 

هدف اين دوره ارتقاء كليه مهارت‌هاي زباني دانشپذير از جمله Speaking، Listening، Reading، Vocabulary، Writing  و  Grammar  با تأكيد بر مكالمه و نيز آماده‌سازي دانشپذير براي شركت در دوره‌هاي آمادگي آزمون‌هاي بين‌المللي و داخلي زبان انگليسي مي‌باشد.

اين دوره در سطوح مقدماتي، متوسط و پيشرفته و به دو صورت نيمه فشرده و فشرده در قالب ترم‌هاي يك ماهه ارائه مي‌شود.

دانشپذير در صورت شركت در دوره‌هاي نيمه فشرده دو روز در هفته و فشرده چهار روز در هفته در كلاس حضور مي‌يابد. هر روز شامل دو جلسه متوالي مي‌باشد كه در چهار ساعت آموزشي ارائه مي‌شود.

با توجه به اينكه دانشپذير بر مبناي نتيجه آزمون تعيين سطح در يكي از سطوح اين دوره جايابي مي‌شود مدت زمان كل دوره بر مبناي نتيجه آزمون، تعيين خواهد شد.

با فرض شروع از پايين‌ترين سطح، دانش‌پذير مي‌تواند به صورت نيمه‌فشرده سطوح مقدماتي و متوسط را در هشت ماه و سطح پيشرفته را در چهار ماه به پايان برساند.

همچنين سطوح مقدماتي و متوسط به صورت فشرده در چهار ماه به اتمام مي‌رسد و دانش‌پذير مي‌تواند پس از اتمام دوره متوسط وارد دوره‌هاي آمادگي آزمون‌هاي IELTS و TOEFL شود.

منابع آموزشي دوره آموزش زبان انگليسي براي سطوح مقدماتي و متوسط سري كتاب‌هاي Top Notch و براي دوره پيشرفته كتاب‌هاي Summit مي‌باشد.


ثبت نام آزمون تعيين سطح دوره هاي مكالمه ترم بهمن اسفند در صورت عدم تكميل ظرفيت حداكثر تا روز 16بهمن 91 ادامه دارد.

براي كسب اطلاعات بيشتر در اين زمينه مي توانيد به نشاني  www.farhikhtegan.com مراجعه كرده و يا با شماره  42312 -021 يا 88288141-021 تماس حاصل نمائيد

آخرین بروزرسانی (چهارشنبه ، 4 بهمن 1391 ، 07:58)

 

http://www.3iccacs.com/fa

کانال تلگرام ایران کنفرانس

اخبار دانشگاهی ( هیات علمی ، دکتری ، کارشناسی ارشد )
اخبار کنفرانس ،کارگاه ،جشنواره
همايشهاي خارجي جديد
مقالات و مطالب علمی و آموزشی
اخبار علمی و فناوری

دانلود اپلیکیشن ایران کنفرانس

سامانه مدیریت کنفرانس سامان

ورود جهت ثبت همايش
ایجاد حساب کاربری فقط جهت ثبت همايش می باشد. ثبت همایش های دانشگاهی رایگان و سایر همایش های دولتی و خصوصی شامل تعرفه خواهد بود. قبل از ثبت نام " قوانین " ثبت همایش را حتما ملاحظه فرمایید.عضویت در خبرنامه ایران کنفرانس

خبرنامه دکتری

پایگاه همایش های خارجی  ایران کنفرانس conferencesalerts.com

دانلود سرقصل های رشته های دکتری در سایت ایران کنفرانس

دانلود سرقصل های رشته های کارشناسی ارشد در سایت ایران کنفرانس

راهنمای جامع مقاله نویسی در ایران کنفرانس

صفحه اینستاگرام ایران کنفرانس

ایران کنفرانس:سایت برگزیده چهارمین جشنواره وب ایران

طراحي سايت : ایران پژوهان