کنفرانس ملی اندیشه های نوین و خلاق در مدیریت، حسابداری، مطالعات حقوقی و اجتماعی

کنفرانس بوک ، جستجوگر پیشرفته کنفرانس

خبرنامه همایش ایران کنفرانس

جزییات بیمه تکمیلی دانشجویان/پوشش بیمه‌ای با پرداخت ماهانه 6 هزار تومان (91/10/26)

ایران کنفرانس

جزییات بیمه تکمیلی دانشجویان/پوشش بیمه‌ای با پرداخت ماهانه 6 هزار تومان

رییس صندوق رفاه دانشجویان وزارت‌علوم، تحقیقات و فناوری با بیان اینکه دانشجویان و خانواده‌های ایشان با ماهانه 6 هزار تومان می‌توانند تحت پوشش بیمه تکمیلی قرار گیرند، خدمات قابل ارائه توسط این بیمه را تشریح کرد.

 

به گزارش خبرنگار دانشگاهی ایسنا، مهندس کیوان مرادیان کوچک سرایی با بیان اینکه خدمات تحت پوشش بیمه تکمیلی شامل جراحی‌های عمومی، تامین هزینه‌های بیمارستانی، خدمات پاراکلینیکی، جبران هزینه‌های آزمایشگاهی، جبران هزینه‌های زایمان طبیعی و سزارین، تامین هزینه‌های آمبولانس درخارج و داخل شهر، دندانپزشکی و عینک است، درخصوص خدمات شرکت‌های بیمه‌ای به دانشجویان درهر دوره یکساله، گفت: براین اساس شرکت‌های بیمه‌ای برای جراحی‌های عمومی تا سه میلیون تومان، برای جراحی‌های خاص تا پنج میلیون تومان، برای جبران هزینه‌های آزمایشگاهی 200 هزار تومان، برای بحث دندانپزشکی تا سقف 200 هزار تومان و برای عینک نیز100 هزار تومان در سال هزینه می‌کنند.

به گفته وی، دانشجویان ماهانه 6 هزارتومان برای بحث بیمه تکمیلی پرداخت خواهند کنند که 4 هزار تومان آن مربوط به خدمات عمومی و دو هزار تومان مربوط به خدمت ویژه (عینک و دندانپزشکی) است.

وی افزود: در واقع دانشجویانی که تحت پوشش بیمه تکمیلی قرار می‌گیرند، در سال هزینه‌ای که پرداخت‌ می‌کنند، 72 هزار تومان است و دانشجویانی که به هر دلیلی امکان پرداخت این مبلغ را ندارند، می‌توانند 100 درصد این رقم را به عنوان وام دریافت کنند و 9 ماه پس از فارغ‌التحصیلی به مدت 60 ماه آن را بازپرداخت کنند.

رییس صندوق رفاه دانشجویان وزارت‌علوم، تصریح کرد: 10 درصد ازکل سرجمع بیمه تکمیلی در اختیار صندوق رفاه قرار می‌گیرد تا دانشجویانی که هزینه آنها بیش از رقم‌های ذکر شده باشد، بتوانند به صندوق رفاه مراجعه کنند و هزینه بیشتری را دریافت کنند، براین اساس دانشجویان در صورت تمایل می‌توانند خود و خانواده خود را تحت پوشش بیمه تکمیلی قرار دهند.

 

http://www.3iccacs.com/fa

کانال تلگرام ایران کنفرانس

اخبار دانشگاهی ( هیات علمی ، دکتری ، کارشناسی ارشد )
اخبار کنفرانس ،کارگاه ،جشنواره
همايشهاي خارجي جديد
مقالات و مطالب علمی و آموزشی
اخبار علمی و فناوری

دانلود اپلیکیشن ایران کنفرانس

سامانه مدیریت کنفرانس سامان

ورود جهت ثبت همايش
ایجاد حساب کاربری فقط جهت ثبت همايش می باشد. ثبت همایش های دانشگاهی رایگان و سایر همایش های دولتی و خصوصی شامل تعرفه خواهد بود. قبل از ثبت نام " قوانین " ثبت همایش را حتما ملاحظه فرمایید.عضویت در خبرنامه ایران کنفرانس

خبرنامه دکتری

پایگاه همایش های خارجی  ایران کنفرانس conferencesalerts.com

دانلود سرقصل های رشته های دکتری در سایت ایران کنفرانس

دانلود سرقصل های رشته های کارشناسی ارشد در سایت ایران کنفرانس

راهنمای جامع مقاله نویسی در ایران کنفرانس

صفحه اینستاگرام ایران کنفرانس

ایران کنفرانس:سایت برگزیده چهارمین جشنواره وب ایران

طراحي سايت : ایران پژوهان