کنفرانس ملی اندیشه های نوین و خلاق در مدیریت، حسابداری، مطالعات حقوقی و اجتماعی

کنفرانس بوک ، جستجوگر پیشرفته کنفرانس

خبرنامه همایش ایران کنفرانس

تحصیل رایگان حافظان کل قرآن کریم در دانشگاه آزاد(91/11/5)

ایران کنفرانس

تحصیل رایگان حافظان کل قرآن کریم در دانشگاه آزاد

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی، پس از ابلاغ "ضوابط شمول تحصیل رایگان در دانشگاه‌ها برای حافظان کل قرآن کریم" از سوی دبیر شورای توسعه فرهنگ قرآنی شورای عالی انقلاب فرهنگی بر اجرای کامل و دقیق این مصوبه تأکید کرد.

به گزارش خبرنگار مهر، ضوابط شمول تحصیل رایگان در دانشگاه ها برای حافظان کل قرآن کریم به این شرح از سوی دانشگاه آزاد اعلام شد:

"ماده واحده ـ در اجرای بند 5 ماده 4 منشور توسعه فرهنگ قرآنی و با عنایت به ضرورت تعیین مرجع تأیید حفظ کل قرآن کریم به منظور اجرای صحیح بند 70 قانون بودجه سال 1391 کل کشور، حافظان کل قرآن متقاضی تحصیل رایگان در دانشگاه ها و مراکز آموزش عالی و موسسات پژوهشی دولتی و غیردولتی باید مشمول یکی از بندهای ذیل باشند:

دارندگان مدرک تخصصی درجه یک،‌ دو و سه حفظ قرآن کریم با امضای مشترک وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی و رئیس سازمان تبلیغات اسلامی

حافظان کل قرآن که در اجرای قانون اعطای مدرک کارشناسی و بالاتر به حافظان کل قرآن کریم،‌ توسط سازمان سنجش آموزش کشور به سازمان اوقاف و امور خیریه معرفی و موفق به قبولی در آزمون صحت حفظ کل قرآن کریم شده اند.

دارندگان رتبه اول تا سوم مسابقات بین المللی، اول تا پنجم کشوری و اول تا سوم مسابقات استانی سازمان اوقاف و امور خیریه (طی سال های 1385 تا 1391) در رشته حفظ کل قرآن کریم

سایر داوطلبان، در صورت احراز حفظ کل قرآن کریم بر اساس دستورالعمل آزمون موضوع بند دو توسط سازمان اوقاف و امور خیریه

سایر گواهی های مؤید حفظ کل قرآن دستگاه های دولتی و عمومی و نهادهای مردمی اعم از داخلی و خارجی فاقد اعتبار در این خصوص است.

تبصره 2ـ سازمان اوقاف و امور خیریه موظف است با هماهنگی معاونت برنامه ریزی و نظارت راهبردی رئیس جمهور، پس از مبادله موافقتنامه و تخصیص اعتبار، اسناد مربوط به شهریه پرداخت شده توسط حافظان بابت نیمسال تابستانی 1391 و نیمسال اول و دوم سال تحصیلی 92-91 را دریافت و هزینه آن را به ایشان پرداخت کند.

 

http://www.3iccacs.com/fa

کانال تلگرام ایران کنفرانس

اخبار دانشگاهی ( هیات علمی ، دکتری ، کارشناسی ارشد )
اخبار کنفرانس ،کارگاه ،جشنواره
همايشهاي خارجي جديد
مقالات و مطالب علمی و آموزشی
اخبار علمی و فناوری

دانلود اپلیکیشن ایران کنفرانس

سامانه مدیریت کنفرانس سامان

ورود جهت ثبت همايش
ایجاد حساب کاربری فقط جهت ثبت همايش می باشد. ثبت همایش های دانشگاهی رایگان و سایر همایش های دولتی و خصوصی شامل تعرفه خواهد بود. قبل از ثبت نام " قوانین " ثبت همایش را حتما ملاحظه فرمایید.عضویت در خبرنامه ایران کنفرانس

خبرنامه دکتری

پایگاه همایش های خارجی  ایران کنفرانس conferencesalerts.com

دانلود سرقصل های رشته های دکتری در سایت ایران کنفرانس

دانلود سرقصل های رشته های کارشناسی ارشد در سایت ایران کنفرانس

راهنمای جامع مقاله نویسی در ایران کنفرانس

صفحه اینستاگرام ایران کنفرانس

ایران کنفرانس:سایت برگزیده چهارمین جشنواره وب ایران

طراحي سايت : ایران پژوهان