کنفرانس ملی اندیشه های نوین و خلاق در مدیریت، حسابداری، مطالعات حقوقی و اجتماعی

کنفرانس بوک ، جستجوگر پیشرفته کنفرانس

خبرنامه همایش ایران کنفرانس

آغاز مهلت ثبت‌نام در مرحله تکمیل ظرفیت کنکور 91 دانشگاه آزاد از امروز (91/11/7)

ایران کنفرانس

آغاز مهلت ثبت‌نام در مرحله تکمیل ظرفیت کنکور 91 دانشگاه آزاد از امروز

رییس مرکز آزمون دانشگاه آزاد اسلامی از آغاز مهلت انتخاب رشته تکمیل ظرفیت آزمون سراسری 91 مجموعه 2 و 7 رشته‌های پزشکی و غیرپزشکی دانشگاه آزاد از امروز شنبه 7 بهمن ماه خبر داد.

به گزارش خبرنگار «دانشگاهی» خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، دکتر ناصر اقبالی با بیان اینکه انتخاب رشته تکمیل ظرفیت کنکور 91 مجموعه 2 و 7 شامل رشته‌های پزشکی و رشته‌های غیر پزشکی دانشگاه آزاد از ساعت 14 روز شنبه (هفتم بهمن ماه) آغاز می‌شود، اظهار کرد: داوطلبان می‌توانند تا ساعت 24 روز شنبه (14 بهمن ماه) از طریق سایت مرکز آزمون به نشانی WWW.AZMOON.ORG نسبت به انتخاب رشته اقدام کنند.

وی افزود: ثبت‌نام مرحله تکمیل ظرفیت آزمون رشته‌های پزشکی و غیر پزشکی یک فرصت برای داوطلبان دو مجموعه است که به آنها این امکان را می‌دهد تا بار دیگر انتخاب رشته کرده و در محل دانشگاهی مورد نظر پذیرفته شوند.

وی با بیان اینکه مجموعه 2 شامل رشته‌های علوم تجربی، کشاورزی و دامپزشکی است و مجموعه 7 شامل کلیه رشته‌های پزشکی است، اظهار کرد: کلیه داوطلبان حاضر در جلسه آزمون مجموعه‌های مذکور می‌توانند در این مرحله ثبت‌نام کنند.

رییس مرکز آزمون دانشگاه آزاد با بیان اینکه داوطلبان قبل از اقدام به خرید کارت اعتباری، به سایت مراجعه کرده و از عناوین رشته‌ها و واحدهای دانشگاهی این مرحله مطلع شوند، تصریح کرد: همچنین داوطلبان در انتخاب و اولویت‌بندی رشته‌ها دقت داشته باشند تا در رشته مورد نظر خود ارزشیابی و پذیرش شوند. بنابراین در صورتی که داوطلبی انتخابی مغایر با علایق خود داشته باشد، امکان تغییر آن پس از ثبت در سایت و ارزشیابی وجود ندارد.

وی از اعلام نتایج تکمیل ظرفیت آزمون سراسری تا پایان بهمن ماه خبر داد و گفت: پذیرفته‌شدگان می‌توانند در نیمسال دوم سال تحصیلی در واحدهای مربوطه مشغول به تحصیل شوند.

 

http://www.3iccacs.com/fa

کانال تلگرام ایران کنفرانس

اخبار دانشگاهی ( هیات علمی ، دکتری ، کارشناسی ارشد )
اخبار کنفرانس ،کارگاه ،جشنواره
همايشهاي خارجي جديد
مقالات و مطالب علمی و آموزشی
اخبار علمی و فناوری

دانلود اپلیکیشن ایران کنفرانس

سامانه مدیریت کنفرانس سامان

ورود جهت ثبت همايش
ایجاد حساب کاربری فقط جهت ثبت همايش می باشد. ثبت همایش های دانشگاهی رایگان و سایر همایش های دولتی و خصوصی شامل تعرفه خواهد بود. قبل از ثبت نام " قوانین " ثبت همایش را حتما ملاحظه فرمایید.عضویت در خبرنامه ایران کنفرانس

خبرنامه دکتری

پایگاه همایش های خارجی  ایران کنفرانس conferencesalerts.com

دانلود سرقصل های رشته های دکتری در سایت ایران کنفرانس

دانلود سرقصل های رشته های کارشناسی ارشد در سایت ایران کنفرانس

راهنمای جامع مقاله نویسی در ایران کنفرانس

صفحه اینستاگرام ایران کنفرانس

ایران کنفرانس:سایت برگزیده چهارمین جشنواره وب ایران

طراحي سايت : ایران پژوهان