عضویت در خبرنامه ایران کنفرانس

کنفرانس بوک ، جستجوگر پیشرفته کنفرانس

جزییات ثبت‌نام پذیرفته‌شدگان آزمون‌های فراگیر پیام نور/آغاز ثبت‌نام از 23 بهمن (91/11/8)

ایران کنفرانس

جزییات ثبت‌نام پذیرفته‌شدگان آزمون‌های فراگیر پیام نور/آغاز ثبت‌نام از 23 بهمن

معاون آموزش و سنجش دانشگاه پیام نور زمان و مدارک لازم برای ثبت‌نام پذیرفته‌شدگان نهایی آزمون‌های فراگیر دانشگاه پیام نور را اعلام کرد.

به گزارش سرویس دانشگاهی ایسنا، علیرضا دل افکار زمان ثبت نام پذیرفته شدگان نیمسال دوم 92-91 را از تاریخ 23 بهمن تا 30 بهمن و زمان ثبت‌نام پذیرفته‌شدگان نیمسال اول 93-92 را از تاریخ 14 شهریور 92 تا 18 شهریور اعلام کرد.

وی تصریح کرد: پذیرفته‌شدگان باید اصل مدارک لازم را با حجم هر تصویر حداکثر 250 کیلوبایت و ترجیحا فرمت آن jpg یا jpeg اسکن نموده و به سایت ثبت نام( http://reg.pnu.ac.ir ) مراجعه و پس از مطالعه اطلاعات و راهنمای مربوط به ثبت نام غیرحضوری با شناسه کاربری و گذرواژه ارائه شده اقدام به ثبت نام نمایند.

وی مدارک مورد نیاز برای کلیه داوطلبان را اصل و تصویر صفحات شناسنامه، اصل و تصویر کارت ملی، عکس با زمینه روشن، اصل و تصویر مدرک مشخص کننده وضعیت نظام وظیفه عنوان کرد.

بر این اساس مدارک اختصاصی مقطع کارشناسی ناپیوسته (کاردانی به کارشناسی) شامل اصل و تصویر مدرک فوق دیپلم، گواهی اشتغال به کار و اصل حکم کارگزینی مربوط به استفاده کنندگان از سهمیه کارمندی، گواهی تائیدیه سهمیه ایثارگری از مراجع ذیربط مربوط به استفاده کنندگان از سهمیه ایثارگری و مدارک اختصاصی مقطع کارشناسی پیوسته شامل اصل و تصویر دیپلم متوسطه، اصل و تصویر مدرک پیش دانشگاهی یا دیپلم نظام قدیم یا فوق دیپلم، اصل و تصویر کارنامه دوره متوسطه عمومی و دوره پیش دانشگاهی، اصل رسید پستی تائیدیه تحصیلی دوره پیش‌دانشگاهی، گواهی اشتغال به کار و اصل حکم کارگزینی مربوط به استفاده کنندگان از سهمیه کارمندی، گواهی تائیدیه سهمیه ایثارگری ازمراجع ذیربط مربوط به استفاده کنندگان از سهمیه ایثارگری می‌شود.

همچنین مدارک اختصاصی مقطع کارشناسی ارشد شامل اصل و تصویر مدرک کارشناسی پیوسته/ناپیوسته مورد تایید، اصل و تصویر مدرک کاردانی برای دارندگان مدرک کارشناسی ناپیوسته، گواهی اشتغال به کار و اصل حکم کارگزینی مربوط به استفاده‌کنندگان از سهمیه کارمندی، گواهی تائیدیه سهمیه ایثارگری از مراجع ذیربط مربوط به استفاده کنندگان از سهمیه ایثارگری است.

بر اساس این گزارش، پذیرفته‌شدگان نیمسال اول 93- 92 تا 31 شهریور فرصت دارند آخرین مدرک تحصیلی خود را ارائه کنند.

 

لازم به ذکراست پذیرفته‌شدگان نیمسال دوم 92-91 برای اطلاع دقیق از تاریخ و چگونگی ثبت نام خود می‌توانند از 20 بهمن تا 23 بهمن به سایت جامع خدمات آموزشی دانشگاه پیام نور(گلستان) به نشانی http://reg.pnu.ac.ir و یا پرتال دانشگاه به آدرس www.pnu.ac.ir مراجعه نمایند .

در پایان لازم به توضیح است کارنامه کلیه داوطلبان شرکت کننده در آزمون بر روی سایت سازمان قابل مشاهده است و لذا داوطلبان در صورت هرگونه سوال منحصراٌ از طریق سیستم ارسال درخواست الکترونیکی سایت سازمان می توانند اقدام نمایندو از مراجعه حضوری جداً خودداری کنند .

 

http://www.3iccacs.com/fa

کانال تلگرام ایران کنفرانس

اخبار دانشگاهی ( هیات علمی ، دکتری ، کارشناسی ارشد )
اخبار کنفرانس ،کارگاه ،جشنواره
همايشهاي خارجي جديد
مقالات و مطالب علمی و آموزشی
اخبار علمی و فناوری

دانلود اپلیکیشن ایران کنفرانس

سامانه مدیریت کنفرانس سامان

ورود جهت ثبت همايش
ایجاد حساب کاربری فقط جهت ثبت همايش می باشد. ثبت همایش های دانشگاهی رایگان و سایر همایش های دولتی و خصوصی شامل تعرفه خواهد بود. قبل از ثبت نام " قوانین " ثبت همایش را حتما ملاحظه فرمایید.عضویت در خبرنامه ایران کنفرانس

خبرنامه دکتری

پایگاه همایش های خارجی  ایران کنفرانس conferencesalerts.com

دانلود سرقصل های رشته های دکتری در سایت ایران کنفرانس

دانلود سرقصل های رشته های کارشناسی ارشد در سایت ایران کنفرانس

راهنمای جامع مقاله نویسی در ایران کنفرانس

صفحه اینستاگرام ایران کنفرانس

ایران کنفرانس:سایت برگزیده چهارمین جشنواره وب ایران

طراحي سايت : ایران پژوهان