کنفرانس ملی اندیشه های نوین و خلاق در مدیریت، حسابداری، مطالعات حقوقی و اجتماعی

کنفرانس بوک ، جستجوگر پیشرفته کنفرانس

خبرنامه همایش ایران کنفرانس

توزیع کارت ورود به جلسه آزمون ارشد از ساعت ۱۴ امروز/برگزاری آزمون از ۱۸ تا ۲۰ بهمن (91/11/15)

ایران کنفرانس

توزیع کارت ورود به جلسه آزمون ارشد از ساعت ۱۴ امروز/برگزاری آزمون از ۱۸ تا ۲۰ بهمن

به گزارش خبرنگار گروه دانشگاه خبرگزاری فارس، کارت ورود به جلسه آزمون کارشناسی ارشد سال 92 تعداد 896 هزار و 44 داوطلب از ساعت 14 امروز در سایت سازمان سنجش به نشانی www.sanjesh.org منتشر می‌شود.

کارت شرکت در آزمون حاوی اطلاعات ثبت‌نامی، تاریخ و محل برگزاری آزمون است که داوطلبان برای مشاهده و پرینت کارت خود باید به سایت سازمان سنجش آموزش کشور مراجعه کنند.

همچنین، داوطلبان باید بر اساس مشخصات شناسنامه‌ای یا شماره پرونده و کد رهگیری وارد سایت سازمان سنجش آموزش کشور شده و نسبت به پرینت کارت شرکت در آزمون اقدام کنند.

برای شرکت در جلسه آزمون همراه داشتن پرینت کارت شرکت در آزمون و همچنین اصل کارت ملی یا اصل شناسنامه عکسدار و ارائه آن الزامی است. براین اساس داوطلبان باید شخصاً برای پرینت کارت شرکت در آزمون خود اقدام کنند.

بنابراین گزارش، آندسته از داوطلبانی که علاوه بر کدرشته امتحانی اصلی متقاضی شرکت در یکی از 66 کدرشته امتحانی به عنوان رشته امتحانی دوم نیز هستند، باید کارت شرکت در آزمون رشته امتحانی دوم خود را نیز از سایت این سازمان پرینت گرفته و به آدرس حوزه امتحانی مندرج بر روی کارت مراجعه کنند.

* امکان رفع نقص کارت ورود به جلسه

داوطلبان چنانچه مغایرتی در اطلاعات مندرج در بندهای 1 ،2، 4، 5، 6، 11، 12، 13، 14 و 16 کارت شرکت در آزمون خود مواجه شوند باید برای اصلاح مورد یا موارد از طریق لینک مربوط حداکثر تا تاریخ 21 بهمن‌ماه تنها به سایت اینترنتی سازمان سنجش آموزش کشور مراجعه کرده و مشکلات کارت خود را رفع کنند.

داوطلبانی که در هنگام ثبت‌نام نسبت به انتخاب بند(پیام نور) و (مؤسسات غیر انتفاعی غیر دولتی) اقدام نکرده‌اند و هم اکنون خواستار اعمال بند پیام‌نور و مؤسسات غیرانتفاعی و غیردولتی هستند، لازم است پس از مطالعه شرایط و ضوابط مندرج در صفحه 5 (دفترچه راهنمای ثبت‌نام) نسبت به پرداخت هزینه به مبلغ 58000 ریال(پنجاه و هشت هزار ریال) به صورت الکترونیکی اقدام و سپس بند مربوط را در قسمت ویرایش اعمال کنند.

* ثبت‌نام 896 هزار و 44 داوطلب در آزمون ارشد

در آزمون کارشناسی ارشد سال 92 تعداد 896 هزار و 44 داوطلب در 133 کدرشته امتحانی در شش گروه آموزشی ثبت‌نام کردند که از این تعداد 458 هزار و 731 داوطلب دختر و مابقی را پسران تشکیل می‌دهند.

با توجه به اینکه برخی از داوطلبان متقاضی شرکت در کدرشته امتحانی دوم نیز بوده‌اند در نهایت برای 985 هزار و 977 داوطلب کارت ورود به جلسه آزمون صادر شده است که از این تعداد 499 هزار و 65 کارت برای دختران و 486 هزار و 912 کارت برای پسران است.

آزمون کارشناسی ارشد سال 92 در روزهای چهارشنبه، پنجشنبه و جمعه 18، 19 و 20 بهمن‌ماه در 44 شهرستان و 115 حوزه امتحانی برگزار می‌شود.

 

http://www.3iccacs.com/fa

کانال تلگرام ایران کنفرانس

اخبار دانشگاهی ( هیات علمی ، دکتری ، کارشناسی ارشد )
اخبار کنفرانس ،کارگاه ،جشنواره
همايشهاي خارجي جديد
مقالات و مطالب علمی و آموزشی
اخبار علمی و فناوری

دانلود اپلیکیشن ایران کنفرانس

سامانه مدیریت کنفرانس سامان

ورود جهت ثبت همايش
ایجاد حساب کاربری فقط جهت ثبت همايش می باشد. ثبت همایش های دانشگاهی رایگان و سایر همایش های دولتی و خصوصی شامل تعرفه خواهد بود. قبل از ثبت نام " قوانین " ثبت همایش را حتما ملاحظه فرمایید.عضویت در خبرنامه ایران کنفرانس

خبرنامه دکتری

پایگاه همایش های خارجی  ایران کنفرانس conferencesalerts.com

دانلود سرقصل های رشته های دکتری در سایت ایران کنفرانس

دانلود سرقصل های رشته های کارشناسی ارشد در سایت ایران کنفرانس

راهنمای جامع مقاله نویسی در ایران کنفرانس

صفحه اینستاگرام ایران کنفرانس

ایران کنفرانس:سایت برگزیده چهارمین جشنواره وب ایران

طراحي سايت : ایران پژوهان