عضویت در خبرنامه ایران کنفرانس

کنفرانس بوک ، جستجوگر پیشرفته کنفرانس

آیین‌نامه جدید نقل و انتقال دانشجویان دانشگاه آزاد ابلاغ شد/تسهیلات جدید و ممنوعیت‌ها (91/11/15)

ایران کنفرانس

آیین‌نامه جدید نقل و انتقال دانشجویان دانشگاه آزاد ابلاغ شد/تسهیلات جدید و ممنوعیت‌ها

آیین‌نامه جدید نقل و انتقال دانشجویان دانشگاه آزاد ابلاغ شد.

به گزارش خبرنگار دانشگاهی ایسنا،فرهاد دانشجو رییس دانشگاه آزاد این آیین‌نامه را با هدف بررسی و تصمیم گیری عادلانه در خصوص نقل وانتقالات دانشجویی و موارد خاص مربوطه با ایجاد وحدت رویه و رعایت دقیق و کارشناسانه آیین‌نامه‌ها و دستورالعمل‌های اجرایی

مصوب مربوط به انتقال دانشجویی و با رعایت صرفه و صلاح دانشگاه، با حساسیت علمی و اسلامی به واحدهای دانشگاه آزاد ابلاغ کرد.

بر اساس این آیین‌نامه دانشجویان میهمان و انتقالی باید شهریه ثابت هر ترم مهمانی را به واحد مبداء و شهریه متغیر را به واحد مقصد پرداخت کنند.

همچنین دانشجوی مهمان غیردائم باید درصدی از شهریه ثابت هر ترم میهمانی را به واحد مبداء مازاد بر شهریه ثابت آن ترم پرداخت کند.

بر این اساس میهمانی دانشجویان در هر سال تحصیلی تا سقف 20 درصد کل پذیرش دانشجویان ورودی سال و رشته تحصیلی با موافقت واحدهای مبداء و مقصد امکان‌پذیر است.

به گزارش ایسنا، انتقال یا میهمانی به واحدهای شهر تهران فقط تحت شرایط خاص و با تایید شورای موارد خاص امکان‌پذیر است و در دیگر موارد به طور مطلق ممنوع است.

همچنین میهمانی دانشجویان به واحدهای هم تراز و به گروه‌های پایین‌تر بدون تغییر رشته و گرایش در داخل یک استان و یا استان‌های متفاوت با موافقت واحدهای مبداء و مقصد و بدون نیاز به تایید شخص دیگری مجاز است.

با این حال میهمانی از یک گروه جدول هم‌ترازی به سایر گروه‌های بالاتر به استثنای استان‌های تهران و البرز، با موافقت واحدهای مبداء و مقصد و تایید دبیر هیات امنای استان و برای استان‌های متفاوت با تایید دبیر هیات امنای استان مبداء و مقصد بلامانع است.

همچنین میهمانی دانشجویان مقطع دکتری عمومی در دوره بالینی با موافقت واحدهای مبداء و مقصد و تایید معاونت علوم پزشکی بلامانع است.

به گزارش ایسنا، درخواست انتقال دانشجویان واحدهای برون مرزی به داخل کشور و بالعکس پس از بررسی اولیه در معاونت بین‌الملل و با تایید شورای انتقال دانشجویان خارج به داخل امکان‌پذیر است.

بر اساس این آیین‌نامه دانشجوی متقاضی نقل و انتقال باید ترم قبل از درخواست خود مشروط نشده باشد و در مجموع بیش از یک ترم مشروطی نداشته باشد.

گفتنی است انتقال میهمانی دانشجویان در مقاطع دکتری تخصصی ممنوع است.

به گزارش ایسنا، بر اساس این آیین‌نامه تسهیلات جدیدی برای انتقال دانشجویان بر اساس ازدواج، فوت والدین و همسر، متارکه و سرپرستی از خانواده، چند دانشجویی، خانواده شاهد و ایثارگر، هیات علمی و بیماری‌های خاص تعیین شده که جزئیات آن در سایت دانشگاه آزاد به نشانی www.iau.ac.ir منتشر شده است.

گفتنی است از این پس میهمانی و انتقال دانشجویان بر اساس این آیین‌نامه و با رعایت دستورالعمل اجرایی انجام می‌شود.

 

http://www.3iccacs.com/fa

کانال تلگرام ایران کنفرانس

اخبار دانشگاهی ( هیات علمی ، دکتری ، کارشناسی ارشد )
اخبار کنفرانس ،کارگاه ،جشنواره
همايشهاي خارجي جديد
مقالات و مطالب علمی و آموزشی
اخبار علمی و فناوری

دانلود اپلیکیشن ایران کنفرانس

ورود جهت ثبت همايش
ایجاد حساب کاربری فقط جهت ثبت همايش می باشد. ثبت همایش های دانشگاهی رایگان و سایر همایش های دولتی و خصوصی شامل تعرفه خواهد بود. قبل از ثبت نام " قوانین " ثبت همایش را حتما ملاحظه فرمایید.عضویت در خبرنامه ایران کنفرانس

خبرنامه دکتری

پایگاه همایش های خارجی  ایران کنفرانس conferencesalerts.com

دانلود سرقصل های رشته های دکتری در سایت ایران کنفرانس

دانلود سرقصل های رشته های کارشناسی ارشد در سایت ایران کنفرانس

راهنمای جامع مقاله نویسی در ایران کنفرانس

صفحه اینستاگرام ایران کنفرانس

ایران کنفرانس:سایت برگزیده چهارمین جشنواره وب ایران

طراحي سايت : ایران پژوهان