کنفرانس ملی اندیشه های نوین و خلاق در مدیریت، حسابداری، مطالعات حقوقی و اجتماعی

کنفرانس بوک ، جستجوگر پیشرفته کنفرانس

ضوابط شرکت در آزمون کارشناسی ناپیوسته فرهنگیان اعلام شد (91/11/25)

ایران کنفرانس

ضوابط شرکت در آزمون کارشناسی ناپیوسته فرهنگیان اعلام شد

رئیس مرکز برنامه‌ریزی و آموزش نیروی انسانی وزارت آموزش و پرورش از اعلام شرایط و ضوابط شرکت در آزمون کاردانی به کارشناسی ناپیوسته ویژه فرهنگیان رسمی و پیمانی خبر داد.

به گزارش سرویس «آموزش و پرورش» ایسنا، اسد الله اسدی گرمارودی با اشاره به شرایط و ضوابط اختصاصی پذیرش دانشجو ویژه فرهنگیان رسمی پیمانی آموزش و پرورش گفت: شرایط و ضوابط لازم برای شرکت در آزمون کاردانی به کارشناسی ناپیوسته سال 92 در رشته‌های تحصیلی پردیس‌ها و واحدهای آموزشی دانشگاه فرهنگیان و دانشگاه تربیت دبیر شهید رجایی تهران تعیین شده است.

وی به برخی از این شرایط و ضوابط اختصاصی اشاره و تصریح کرد: دارا بودن حکم کارگزینی مبنی بر استخدام رسمی یا پیمانی متقاضیان فرهنگی (مشروط به تداوم اشتغال در آموزش و پرورش) در زمان ثبت نام در آزمون الزامی است.

رئیس مرکز برنامه‌ریزی و آموزش نیروی انسانی وزارت آموزش و پرورش ادامه داد: معلمان حق‌التدریس و آموزشیاران نهضت سواد آموزی که تا پایان مهلت قانونی ثبت نام در آزمون فاقد حکم کارگزینی باشند، مجاز به شرکت در آزمون نیستند.

وی تاکید کرد: فرهنگیانی که به هر نحو دارای مدرک کارشناسی و بالاتر از دانشگاه‌ها و موسسات آموزش عالی دولتی و غیر دولتی یا آزاد به صورت معادل یا غیر معادل می‌باشند، مجاز به انتخاب رشته‌های تحصیلی ویژه فرهنگیان نمی‌باشند.

اسدی گرمارودی خاطر نشان کرد: بنا به تفویض شورای عالی انقلاب فرهنگی و بنا به پیشنهاد وزیر آموزش و پرورش، ماده واحده "امکان شرکت فرهنگیان دارای مدرک معادل کاردانی در آزمون کارشناسی ناپیوسته "

(صرفا برای فارغ التحصیلان تا 3/9/1377) به تصویب رسیده است.

براساس گفته رئیس مرکز برنامه‌ریزی و آموزش نیروی انسانی وزارت آموزش و پرورش، تغییر رشته پس از قبولی در آزمون یا طی زمان تحصیل امکان‌پذیر نیست.

 

http://www.3iccacs.com/fa

کانال تلگرام ایران کنفرانس

خبرنامه همایش ایران کنفرانس

اخبار دانشگاهی ( هیات علمی ، دکتری ، کارشناسی ارشد )
اخبار کنفرانس ،کارگاه ،جشنواره
همايشهاي خارجي جديد
مقالات و مطالب علمی و آموزشی
اخبار علمی و فناوری

دانلود اپلیکیشن ایران کنفرانس

سامانه مدیریت کنفرانس سامان

ورود جهت ثبت همايش
ایجاد حساب کاربری فقط جهت ثبت همايش می باشد. ثبت همایش های دانشگاهی رایگان و سایر همایش های دولتی و خصوصی شامل تعرفه خواهد بود. قبل از ثبت نام " قوانین " ثبت همایش را حتما ملاحظه فرمایید.عضویت در خبرنامه ایران کنفرانس

خبرنامه دکتری

پایگاه همایش های خارجی  ایران کنفرانس conferencesalerts.com

دانلود سرقصل های رشته های دکتری در سایت ایران کنفرانس

دانلود سرقصل های رشته های کارشناسی ارشد در سایت ایران کنفرانس

راهنمای جامع مقاله نویسی در ایران کنفرانس

صفحه اینستاگرام ایران کنفرانس

ایران کنفرانس:سایت برگزیده چهارمین جشنواره وب ایران

طراحي سايت : ایران پژوهان