عضویت در خبرنامه ایران کنفرانس

کنفرانس بوک ، جستجوگر پیشرفته کنفرانس

آزمون دکتری دانشگاه آزاد تستی و تک‌نوبته شد (91/11/30)

ایران کنفرانس

آزمون دکتری دانشگاه آزاد تستی و تک‌نوبته شد

رییس مرکز آزمون دانشگاه آزاد اسلامی با اشاره به آغاز توزیع کارت ورود به جلسه آزمون دکتری تخصصی 92 دانشگاه آزاد، از تستی بودن سوالات آزمون دکتری 92 خبر داد.

دکتر ناصر اقبالی در گفت‌وگو با خبرنگار دانشگاهی خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، با اشاره به آغاز توزیع کارت ورود به جلسه آزمون از طریق سایت مرکز آزمون به نشانی www.azmoon.org گفت: داوطلبان باید با مراجعه به این سایت و با وارد کردن اطلاعات ثبت نامی کارت ورود به جلسه آزمون خود را تا یک ساعت قبل از شروع آزمون دریافت کنند.

وی درخصوص نحوه رفع نقص کارت ورود به جلسه آزمون دکتری 92 اظهار کرد: چنانچه داوطلبان پس از دریافت کارت ورود به جلسه مغایرتی در مندرجات آن از لحاظ مشخصات فردی، دین، زبان خارجه و یا عکس ملاحظه کنند بلافاصله باید به باجه رفع نقص در واحد دانشگاهی انتخاب اول خود مراجعه کنند.

رئیس مرکز آزمون ادامه داد: همچنین داوطلبانی که یکی از واحدهای دانشگاهی مستقر در تهران را به عنوان انتخاب اول خود درج کرده باشند باید مطابق جدول زمانی مندرج در اطلاعیه توزیع کارت به مجتمع دانشگاهی ولیعصر (عج) واحد تهران مرکز مراجعه و نسبت به رفع نقص کارت خود اقدام کنند.

اقبالی با اشاره به برگزاری آزمون دکتری 92 دانشگاه آزاد در طی روزهای پنج شنبه 3و جمعه 4 اسفند در 4 نوبت گفت: از آنجا که آزمون این دوره به صورت تستی برگزار می شود داوطلبان هر رشته فقط باید در یک نوبت در آزمون شرکت کنند.

وی افزود: بر این اساس آزمون 46 رشته در نوبت صبح و 38 رشته در نوبت بعدازظهر روز پنجشنبه سوم بهمن ماه، همچنین آزمون 46 رشته در نوبت صبح و 46 رشته در نوبت بعدازظهر روز جمعه چهارم اسفندماه برگزار می شود.

 

http://www.3iccacs.com/fa

کانال تلگرام ایران کنفرانس

اخبار دانشگاهی ( هیات علمی ، دکتری ، کارشناسی ارشد )
اخبار کنفرانس ،کارگاه ،جشنواره
همايشهاي خارجي جديد
مقالات و مطالب علمی و آموزشی
اخبار علمی و فناوری

دانلود اپلیکیشن ایران کنفرانس

ورود جهت ثبت همايش
ایجاد حساب کاربری فقط جهت ثبت همايش می باشد. ثبت همایش های دانشگاهی رایگان و سایر همایش های دولتی و خصوصی شامل تعرفه خواهد بود. قبل از ثبت نام " قوانین " ثبت همایش را حتما ملاحظه فرمایید.عضویت در خبرنامه ایران کنفرانس

خبرنامه دکتری

پایگاه همایش های خارجی  ایران کنفرانس conferencesalerts.com

دانلود سرقصل های رشته های دکتری در سایت ایران کنفرانس

دانلود سرقصل های رشته های کارشناسی ارشد در سایت ایران کنفرانس

راهنمای جامع مقاله نویسی در ایران کنفرانس

صفحه اینستاگرام ایران کنفرانس

ایران کنفرانس:سایت برگزیده چهارمین جشنواره وب ایران

طراحي سايت : ایران پژوهان