عضویت در خبرنامه ایران کنفرانس

کنفرانس بوک ، جستجوگر پیشرفته کنفرانس

دستورالعمل انتخاب اعضای هیات علمی نمونه دانشگاه‌ها ابلاغ شد (91/12/5)

ایران کنفرانس

دستورالعمل انتخاب اعضای هیات علمی نمونه دانشگاه‌ها ابلاغ شد

مرکز هیات‌های امنا و هیات ممیزه مرکزی وزارت علوم ‌اعلام کرد: دستورالعمل نحوه انتخاب اعضای هیات علمی نمونه با تائید وزیر علوم در قالب بخشنامه‌ای به دانشگاه‌ها و مراکز پژوهش و فناوری ابلاغ شد.

به گزارش خبرنگار دانشگاهی خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا)، براساس مفاد این بخشنامه دانشگاه‌ها و مراکز پژوهش و فناوری تا 20 اسفند ماه سال جاری فرصت دارند اطلاعات درخواستی ذکر شده در این بخشنامه را به مرکز هیات‌های امنا و هیات ممیزه مرکزی این وزارتخانه ارسال کنند.

عضو هیات علمی نمونه باید از بین اعضای هیات علمی رسمی قطعی شاغل و تمام وقت و حداکثر دارای پنج سال سابقه خدمت و با دارا بودن حداقل امتیازات، انتخاب و معرفی شود.

بر این اساس عضو هیات علمی نمونه پیشنهادی باید در مرتبه استادی دارای حداقل 210 امتیاز، دانشیاری حداقل 185 امتیاز، استادیاری حداقل 165 و در مرتبه مربی حداقل دارای 150 امتیاز باشد.

گفتنی است هر دانشگاه می‌تواند به ازای هر 150 عضو هیات علمی، یک تن و حداکثر چهار عضو هیات علمی نمونه را پیشنهاد و معرفی کند.

بر این اساس ترکیب اعضای کمیسیون انتخاب اعضای هیات علمی نمونه وزارت علوم شامل معاونین آموزشی، پژوهشی و فرهنگی وزارت علوم، رییس هیات امنا و هیات ممیزه وزارتخانه، مدیرکل دفتر وزارتی، دو تن از اعضای هیات ممیزه مرکزی به پیشنهاد دبیر کمیسیون تایید وزارت علوم و دو تن از شخصیت‌های علمی و فرهنگی کشور با تایید وزیر علوم هستند.

به گزارش ایسنا، شاخص‌های تحت بررسی برای انتخاب عضو هیات علمی نمونه، شامل فعالیت‌های آموزشی، پژوهشی، اجرایی، فرهنگی و تربیتی اعضای هیات علمی می‌شود.

مراسم تقدیر از اعضای هیات علمی نمونه در اردیبهشت ماه هر سال برگزار می‌شود.

گفتنی است دستورالعمل نحوه انتخاب اعضای هیات علمی نمونه و پیوست‌های آن در پایگاه اینترنتی مرکز هیات‌های امنای وزارت علوم به نشانی

www.msrt.ir/sites/hohm/jetuolt.uspx موجود است.

 

http://www.3iccacs.com/fa

کانال تلگرام ایران کنفرانس

اخبار دانشگاهی ( هیات علمی ، دکتری ، کارشناسی ارشد )
اخبار کنفرانس ،کارگاه ،جشنواره
همايشهاي خارجي جديد
مقالات و مطالب علمی و آموزشی
اخبار علمی و فناوری

دانلود اپلیکیشن ایران کنفرانس

ورود جهت ثبت همايش
ایجاد حساب کاربری فقط جهت ثبت همايش می باشد. ثبت همایش های دانشگاهی رایگان و سایر همایش های دولتی و خصوصی شامل تعرفه خواهد بود. قبل از ثبت نام " قوانین " ثبت همایش را حتما ملاحظه فرمایید.عضویت در خبرنامه ایران کنفرانس

خبرنامه دکتری

پایگاه همایش های خارجی  ایران کنفرانس conferencesalerts.com

دانلود سرقصل های رشته های دکتری در سایت ایران کنفرانس

دانلود سرقصل های رشته های کارشناسی ارشد در سایت ایران کنفرانس

راهنمای جامع مقاله نویسی در ایران کنفرانس

صفحه اینستاگرام ایران کنفرانس

ایران کنفرانس:سایت برگزیده چهارمین جشنواره وب ایران

طراحي سايت : ایران پژوهان