فراخوان برگزاری همایش ملی گفتمان‌سازی تأثیر حجاب بر سلامت زن، خانواده و جامعه

ایران کنفرانس

فراخوان برگزاری همایش ملی گفتمان‌سازی تأثیر حجاب بر سلامت زن، خانواده و جامعه

همایش ملی «گفتمان‌سازی تأثیر حجاب بر سلامت زن، خانواده و جامعه» برگزار می‌شود و مقالات منتخب همایش در مجلات علمی پژوهشی از جمله نشریه علمی پژوهشی مطالعات اسلامی زنان و خانواده جامعه الزهرا سلام‌الله‌علیها منتشر می‌شود.

پژوهشگران حوزه‌های مختلف علوم پزشکی و علوم انسانی در سراسر کشور جهت شرکت در همایش و ارسال مقالات علمی خود به آدرس http://hijab-health.hmu.ac.ir مراجعه کنند.

مهلت ارسال مقالات تا ۱۵ آذر ۱۴۰۲ و زمان اعلام نتایج داوری تا ۳۰ آذر ۱۴۰۲ است. این همایش در تاریخ ۱۳ دی ماه ۱۴۰۲ برگزار می‌شود.

محورهای همایش شامل حجاب و سلامت در علم روانشناسی و علوم تربیتی، حجاب و سلامت در حوزه زبان‌شناسی و زبان‌های خارجه، حجاب و سلامت از منظر علوم قرآن و حدیث، حجاب و سلامت از منظر هنر و همچنین حجاب و سلامت در علم جامعه‌شناسی هستند.

محورهای دیگر این همایش را حجاب و سلامت در علم مدیریت، حجاب و سلامت از منظر دانش فقه و حقوق اسلامی، حجاب و سلامت در علوم پزشکی، حجاب و سلامت از منظر تاریخ، فرهنگ و تمدن اسلامی، حجاب و سلامت در علم فلسفه و کلام اسلامی، حجاب و سلامت در ادبیات فارسی، حجاب و سلامت در علم اقتصاد و حجاب و سلامت در علوم سیاسی تشکیل می‌دهند.

 

ایران کنفرانس

کانال تلگرام ایران کنفرانس

اخبار دانشگاهی ( هیات علمی ، دکتری ، کارشناسی ارشد )
اخبار کنفرانس ،کارگاه ،جشنواره
بورس های تحصیلی و کارآموزی
همايشهاي خارجي
مقالات و مطالب علمی و آموزشی

دهکده بومگردی دادا

سامانه مدیریت کنفرانس سامان

ورود جهت ثبت همايش
ایجاد حساب کاربری فقط جهت ثبت همايش می باشد. ثبت همایش های دانشگاهی رایگان و سایر همایش های دولتی و خصوصی شامل تعرفه خواهد بود. قبل از ثبت نام " قوانین " ثبت همایش را حتما ملاحظه فرمایید.راهنمای مقاله نویسی

دانلود سرقصل های رشته های دکتری در سایت ایران کنفرانس

دانلود سرقصل های رشته های کارشناسی ارشد در سایت ایران کنفرانس

ایران کنفرانس:سایت برگزیده چهارمین جشنواره وب ایران

1390-1402© : ایران کنفرانس