کانال تلگرام ایران کنفرانس

چهارمین کنفرانس بین المللی پژوهش در علوم و مهندسی وکنگره بین المللی عمران، معماری و شهرسازی آسیا

نهمین همایش ملی گیاهان دارویی و کشاورزی پایدار

کنفرانس بوک ، جستجوگر پیشرفته کنفرانس

عضویت در خبرنامه ایران کنفرانس

اجرای طرح جذب درون سازمانی اعضای هیئت علمی در دانشگاه آزاد (94/2/8)

ایران کنفرانس

اجرای طرح جذب درون سازمانی اعضای هیئت علمی در دانشگاه آزاد

معاون آموزشی دانشگاه آزاد با اشاره به اینکه ثبت نام در پرتال جذب اعضای هیئت علمی تا پایان اردیبهشت ادامه خواهد داشت،‌ افزود: بناست در سال جاری طرح جذب درون سازمانی اعضای هیئت علمی اجرا شود.

محمدحسین غریبی در گفت‌وگو با خبرنگار دانشگاهی ایسنا، با بیان اینکه فراخوان جذب اعضای هیئت علمی از 22 فروردین آغازشده،‌ افزود: تمام دانشجویانی که دانش آموخته Ph.D هستند می توانند براساس اعلام نیاز واحدها به مدت یک ماه ثبت نام کنند و بعد از ثبت نام،‌ ‌مدارک افراد را به واحدها ارسال می کنیم.

غریبی با اشاره به اینکه بناست در سال جاری طرح جذب درون سازمانی اعضای هیئت علمی اجرا شود،‌ ادامه داد: امسال برای اولین بار اعضای هیئت علمی واحدهایی که دانشجویان کمی دارند و تعداد کلاس هایشان کافی نیست می توانند در واحدهای دیگری که در حوزه تخصصی اعضای هئیت‌علمی متقاضی، به استاد نیازدارند، تدریس کنند.

وی همچنین افزود: ما درخواست واحدها را دریافت کرده ایم و اساتید مورد نیاز که در واحدهای دیگری مشغول به کار هستند به همان واحدها‌ می فرستیم.

معاون آموزشی دانشگاه آزاد در توضیح جزئیات روند جذب اعضای هیئت علمی تصریح کرد: هیئت اجرایی جذب که از سوی شورای عالی تأیید شده در 31 استان به بررسی پرونده ها می پردازند و بعد از بررسی مدارک ارائه شده و سطح علمی متقاضیان بهترین آن ها انتخاب می شوند.

وی درهمین زمینه ادامه داد: مدارک افراد منتخب از سوی واحدها به مرکز جذب ارسال می شود و بعد از تأیید صلاحیت این افراد جذب خواهند شد.

غریبی با بیان اینکه در سال جاری 5000 عضو هیئت علمی جذب می کنیم،‌ عنوان کرد: تلاش ما این است افرادی که جذب می شوند در مهرماه سال جاری مشغول تدریس شوند.

وی در پایان با اشاره به اینکه به تمامی واحدها باید تا پایان خردادماه امتحانات ترم جاری را به اتمام برسانند، گفت: ترم تابستانه از تیراه آغاز می شود و ارائه واحدها به تعداد ثبت نام کنندگان بستگی دارد.

 

همایش بین المللی افق های نوین در علوم شیمی و زیست شناسی

اخبار دانشگاهی ( هیات علمی ، دکتری ، کارشناسی ارشد )
اخبار کنفرانس ،کارگاه ،جشنواره
همايشهاي خارجي جديد
مقالات و مطالب علمی و آموزشی
اخبار علمی و فناوری

دانلود اپلیکیشن ایران کنفرانس

سامانه مدیریت کنفرانس سامان

ورود جهت ثبت همايش
ایجاد حساب کاربری فقط جهت ثبت همايش می باشد. ثبت همایش های دانشگاهی رایگان و سایر همایش های دولتی و خصوصی شامل تعرفه خواهد بود. قبل از ثبت نام " قوانین " ثبت همایش را حتما ملاحظه فرمایید.عضویت در خبرنامه ایران کنفرانس

خبرنامه دکتری

پایگاه همایش های خارجی  ایران کنفرانس conferencesalerts.com

دانلود سرقصل های رشته های دکتری در سایت ایران کنفرانس

دانلود سرقصل های رشته های کارشناسی ارشد در سایت ایران کنفرانس

راهنمای جامع مقاله نویسی در ایران کنفرانس

صفحه اینستاگرام ایران کنفرانس

ایران کنفرانس:سایت برگزیده چهارمین جشنواره وب ایران

طراحي سايت : ایران پژوهان