کنفرانس ملی اندیشه های نوین و خلاق در مدیریت، حسابداری، مطالعات حقوقی و اجتماعی

کنفرانس بوک ، جستجوگر پیشرفته کنفرانس

خبرنامه همایش ایران کنفرانس

همایش ملی "اقتصاد مقاومتی، مردم و رسانه" به‌زودی برگزار می‌شود (22-7-91)

ایران کنفرانس

همایش ملی "اقتصاد مقاومتی، مردم و رسانه" به‌زودی برگزار می‌شود

خبرگزاری آنا: دبیر همایش ملی "اقتصاد مقاومتی، مردم و رسانه" از برگزاری همایش ملی "اقتصاد مقاومتی، مردم و رسانه" در آینده‌ای نزدیک خبر داد.

به گزارش گروه دانشگاه خبرگزاری آنا، پرویز کرمی دبیر همایش ملی "اقتصاد مقاومتی، مردم و رسانه" با اشاره به اینکه بیش از 2 سال است که مقام معظم رهبری ضرورت جهت گیری نظام اقتصادی کشور به سوی اقتصاد مقاومتی را مطرح کرده‌اند، گفت: با وجود گذشت زمان زیاد و همچنین شرایط خاص تحریم هنوز مفهوم اقتصاد مقاومتی به خوبی در سطوح مختلف مردم، صاحب نظران، استادان دانشگاه و مسوولان کشور تبیین و فراگیر نشده که این امر مانع بزرگی در تحقق اقتصاد مقاومتی در کشور است.

وی با تاکید بر اینکه رفع این ضعف نیازمند ورود جدی رسانه‌ها و به تعبیری جهاد رسانه ای است، گفت: جمعی از فعالان عرصه اطلاع رسانی و روابط عمومی بر آن شدند تا با برگزاری همایش ملی "اقتصاد مقاومتی، مردم و رسانه" و بهره گیری از توانایی‌های خانواده اطلاع رسانی کشور زمینه را برای رفع این مشکل فراهم کنند.

دبیر همایش ملی "اقتصاد مقاومتی، مردم و رسانه" با بیان اینکه اقتصاد مقاومتى به معنای حفظ روند رو به رشد اقتصادى در کشور توام با کاهش آسیب‌‌ پذیرى آن است، عنوان کرد: همانطور که رهبر فرزانه انقلاب تاکید کرده‌اند اولا "اقتصاد مقاومتی یک شعار نیست، واقعیتی است که باید محقق شود" و ثانیا برای تحقق اقتصاد مقاومتی باید از همه‌‌ى ظرفیتهاى دولتى و مردمى و فکرها و اندیشه‌‌ها و راهکارهای صاحبنظران استفاده شود و قطعا رسانه ها بهترین واسطه و رابط برای این امر هستند.

این کارشناس رسانه افزود: بدنه اصلی و فعال اقتصاد کشور مردم هستند و باید با تبیین شفاف اقتصاد مقاومتی و رفع ابهام های مردم در این حوزه، آنان را برای نقش آفرینی در بهبود و اصلاح نظام اقتصادی کشور مهیا کرد.

کرمی با اشاره به اهمیت توجه ویژه به نقش افکار عمومی در تحقق جهت گیری اقتصاد کشور به سوی اقتصاد مقاومتی و محوریت آن در آینده، گفت: امیدواریم در همایش ملی "اقتصاد مقاومتی، مردم و رسانه» علاوه بر تشریح و افشای راهبردهای دشمن در جنگ اقتصادی و روانی علیه ملت ایران، ابزارها و تکنیک های مفیدی به منظور ترویج و بسترسازی فرهنگی برای تحقق اقتصاد مقاومتی با همراهی رسانه ها و فعالان روابط عمومی و اطلاع رسانی کشور معرفی شود.

وی با اشاره به اینکه هدایت این همایش را شورای سیاستگذاری متشکل از فرهیختگان و صاحب‌نظران حوزه اقتصاد، رسانه و فرهنگ برعهده دارند، افزود: کمیته اجرایی همایش ملی "اقتصاد مقاومتی، مردم و رسانه" با عضویت مهدی آذرمکان، محسن احمدی، محمدحسین انصاری فرد، حسین پرسان، احسان جهاندیده، عباس زارع نژاد، علیرضا سادات میر، مهدی قمصریان و پرویز کرمی در حال تمهید برگزاری این همایش مهم است.

پرویز کرمی خاطرنشان کرد: اطلاعات و جزئیات بیشتری از همایش ملی "اقتصاد مقاومتی، مردم و رسانه" و نحوه برگزاری آن اعلام خواهد شد.

 

http://www.3iccacs.com/fa

کانال تلگرام ایران کنفرانس

اخبار دانشگاهی ( هیات علمی ، دکتری ، کارشناسی ارشد )
اخبار کنفرانس ،کارگاه ،جشنواره
همايشهاي خارجي جديد
مقالات و مطالب علمی و آموزشی
اخبار علمی و فناوری

دانلود اپلیکیشن ایران کنفرانس

سامانه مدیریت کنفرانس سامان

ورود جهت ثبت همايش
ایجاد حساب کاربری فقط جهت ثبت همايش می باشد. ثبت همایش های دانشگاهی رایگان و سایر همایش های دولتی و خصوصی شامل تعرفه خواهد بود. قبل از ثبت نام " قوانین " ثبت همایش را حتما ملاحظه فرمایید.عضویت در خبرنامه ایران کنفرانس

خبرنامه دکتری

پایگاه همایش های خارجی  ایران کنفرانس conferencesalerts.com

دانلود سرقصل های رشته های دکتری در سایت ایران کنفرانس

دانلود سرقصل های رشته های کارشناسی ارشد در سایت ایران کنفرانس

راهنمای جامع مقاله نویسی در ایران کنفرانس

صفحه اینستاگرام ایران کنفرانس

ایران کنفرانس:سایت برگزیده چهارمین جشنواره وب ایران

طراحي سايت : ایران پژوهان