کانال تلگرام ایران کنفرانس

کنفرانس بوک ، جستجوگر پیشرفته کنفرانس

فني ،مهندسي

بورس تحصیلی دانشگاه ملی سئول برای اعضای هیات علمی (96/5/31)

ایران کنفرانس

بورس تحصیلی دانشگاه ملی سئول برای اعضای هیات علمی

دانشگاه ملی سئول از کشور کره جنوبی با اعطای تعدادی بورس در مقطع دکتری ویژه اعضای هیات علمی برای سال تحصیلی ۲۰۱۸ موافقت کرد.

به گزارش خبرنگار مهر، بر همین اساس علاقمندان، برای آگاهی از نحوه پذیرش و کسب اطلاعات بیشتر می توانند به سایت سازمان امور دانشجویان، اداره کل بورس به آدرس الکترونیکی(http://scholarship.saorg.ir/) مراجعه کرده و از طریق سامانه (grad.saorg.ir) نسبت به استعلام اعتبار نام دانشگاه های مورد تایید وزارت علوم، تحقیقات و فناوری اقدام کنند.

پس از ثبت نام در سامانه فوق الذکر، ضروریست متقاضیان فرم شماره ۱ اطلاعات متقاضیان بورس دولت های خارجی را پس از تکمیل به دبیرخانه بورس دولت های خارجی اداره کل بورس و اعزام دانشجویـان به آدرس پسـت الکترونیـکی ( آدرس ایمیل جهت جلوگیری از رباتهای هرزنامه محافظت شده اند، جهت مشاهده آنها شما نیاز به فعال ساختن جاوا اسكریپت دارید ) ارائه دهند.

متقاضیان تا پایـان وقت اداری ۴ (چهارم) شهریور ۹۶ برابر با ۲۵ آگوست ۲۰۱۷ برای ارسال درخواست خود مهلت دارند. بدیهی است پس از پایان مهلت مقرر به هیچ گونه درخواستی ترتیب اثر داده نخواهد شد. این ثبت نام به منزله ثبت نام اولیه است و ارزیابی و تایید نهایی پذیرش متعاقباً اعلام خواهد شد.

آخرین بروزرسانی (سه شنبه ، 31 مرداد 1396 ، 08:34)

 

اعلام تسهیلات رفاهی جدید ویژه اعضای هیات علمی (96/5/29)

ایران کنفرانس

اعلام تسهیلات رفاهی جدید ویژه اعضای هیات علمی

براساس تفاهم نامه ستاد امور رفاهی وزارت علوم و یکی از بانک های کشور تسهیلاتی به اعضای هیات علمی و کارکنان دانشگاه ها ارائه می شود.

به گزارش خبرنگار مهر، ستاد امور رفاهی اعضای هیات علمی وزارت علوم، برای ارائه تسهیلات جدید به اعضای هیات علمی دانشگاه ها اخیرا، تفاهم نامه ای را با یکی از بانک ها امضاء کرد که مفاد این تفاهم نامه به شرح زیر است:

براساس این تفاهم نامه، حساب‌های سپرده پشتیبان برای حساب‌های جاری غیردولتی دانشگاه‌ها و مراکز آموزش عالی و حساب‌های حقوقی اساتید و کارکنان ایجاد شده و سود روزشمار به این حساب‌ها با نرخ مورد توافق پرداخت می شود.

همچنین، تسهیلات معادل ۱.۵ برابر مبلغ حساب‌های قرض‌الحسنه جاری (سالانه) دانشگاه‌ها و مراکز آموزش عالی با نرخ چهار درصد (مشروط بر اینکه مبلغ مذکور تا پایان مدت تسهیلات اعطایی نزد بانک حفظ شود) ارائه می شود.

تسهیلات جعاله رفع نیازهای اساسی خانوار حداکثر تا سقف ۶۰۰ میلیون ریال به اعضای هیأت علمی و ۵۰۰ میلیون ریال به کارکنان دانشگاه‌ها و مراکز آموزش عالی از محل رسوب حساب‌های جاری دانشگاه‌ها و مراکز آموزش عالی و کلیه حقوق‌بگیران آنها نزد بانک با نرخ ۱۲ درصد و مدت بازپرداخت ۶۰ ماهه ارائه می شود.

براساس این تفاهم نامه، کارت‌ اعتباری برای اعضای هیأت علمی تا سقف اعتبار ۵۰۰ میلیون ریال با نرخ مصوب شورای پول و اعتبار (۱۸ درصد) با معرفی و تضمین دانشگاه‌ها و مراکز آموزش عالی و اعتبارسنجی افراد معرفی شده توسط بانک صادر می شود.

همچنین به پروژه‌های خیرساز آموزش عالی و پارک‌های علم و فناوری و شرکت‌های مستقر در مراکز علم و فناوری و مراکز رشد تسهیلات ارائه می شود.

بنابراین گزارش، علاوه بر اعطای تسهیلات بندهای ۲ و ۳ که از محل اعتبارات دانشگاه‌ها و مراکز آموزش عالی است، بانک تسهیلات متعارف دیگری را نیز در قالب اعطای تسهیلات قرض‌الحسنه ازدواج، وام ۱۰۰ میلیونی مسکن اعضای هیأت علمی، خرید خودرو، کالا، تعمیر مسکن و رفع نیازهای اساسی خانوار را با رعایت سقف‌های مربوطه در چهارچوب مقررات و دستورالعمل‌های جاری بانک اعطا خواهد کرد.

براساس این تفاهم نامه، اعطای تسهیلات به اساتید و کارکنان معرفی شده در جهت ضوابط و مقررات و با دریافت گواهی کسر از حقوق و ضمانت دو تن از همکاران شاغل متقاضی امکان‌پذیر خواهد بود.

دانشگاه‌ها و مراکز آموزش عالی و پارک‌های علم و فناوری بازپرداخت بدهی تسهیلات اعطایی به اساتید و کارکنان، اعم از سود و خسارت تمام هزینه‌های مرتبط با آن را با اعلام بانک از محل مطالبات حقوق و مزایای کارکنان تعهد می کند.

همچنین عندال لزوم دستورالعمل نحوه عملیات اجرایی هر یک از مفاد تفاهمنامه با هماهنگی طرفین حسب مورد تهیه و اعلام خواهد شد، ، لازم به ذکر است اجرایی شدن این تفاهم نامه زمان می برد و منوط به برگزاری جلساتی بین نمایندگان وزارت علوم و بانک مربوطه برای تدوین راهکارهای اجرایی آن است.

 

تسهیلات نقل و انتقال فرزندان اعضای هیات علمی اعلام شد (96/5/28)

ایران کنفرانس

تسهیلات نقل و انتقال فرزندان اعضای هیات علمی اعلام شد

شرایط و ضوابط تسهیلات نقل و انتقال فرزندان اعضای هیات علمی در سال جاری اعلام شد.

به گزارش خبرنگار مهر، شرایط و ظوابط تسهیلات نقل  انتقال فرزندان اعضای هیات علمی در سال جاری (۹۶) نیز همانند سال ۹۵ است.

لازم به ذکر است پذیرفته شدگان دارای سهمیه ایثارگران و رزمندگان اعم از ایثارگران ۲۵درصد ظرفیت و ایثارگران ۵ درصد ظرفیت برای استفاده از مفاد تسهیلات فرزندان اعضای هیات علمی باید به موارد زیر توجه کنند.

متقاضیان برای انتقال باید ۹۰ درصد و برای تغییر رشته ۹۲.۵ درصد نمره آخرین نفر پذیرفته شده در سهمیه آزاد را کسب کنند. این دسته از پذیرفته شدگان نمی توانند از انتقال مشروط استفاده کنند.

در مصوبه شورای عالی انقلاب فرهنگی در خصوص تسهیلات فرزندان اعضای هیات علمی، آمده است : هرگونه اختیارات مربوط به تصمیم گیری در خصوص نقل انتقال فرزندان اعضای هیات علمی دانشگاه ها، و مراکز آموزشی و پژوهشی که در آزمون های سراسری ورود به دانشگاه ها و مراکز آموزشی و پژوهشی پذیرفته می شوند به وزرای علوم، بهداشت و رئیس دانشگاه آزاد تفویض می شود. این مصوبه در تاریخ ۲۵ خرداد ۹۵ به تصویب شورای عالی انقلاب فرهنگی رسیده است.

 

اعلام نتایج نهایی دوره‌های ارشد و دکتری دانشگاه آزاد هفته اول شهریور (96/5/26)

ایران کنفرانس

اعلام نتایج نهایی دوره‌های ارشد و دکتری دانشگاه آزاد هفته اول شهریور

سرپرست مرکز سنجش و پذیرش دانشگاه آزاد از انتخاب رشته 163 هزار نفر در رشته‌های با آزمون این دانشگاه خبر داد.

سرپرست مرکز سنجش و پذیرش دانشگاه آزاد درباره اعلام نتایج آزمون کارشناسی ارشد ادامه داد:‌ «ما در حال نهایی کردن جا یابی‌های آزمون کارشناسی ارشد هستیم و نتایج نهایی از طریق سازمان سنجش اعلام می‌شود و آن گونه که به ما گفته‌اند نتایج هفته اول شهریور اعلام خواهد شد.»

او همچنین درباره نتایج آزمون دکتری در دانشگاه آزاد گفت:‌ «جایابی آزمون دوره دکتری نیز در حال اتمام است و بر اساس وعده سازمان سنجش هفته اول شهریور نتایج نهایی اعلام می‌شود.»

شاهانی در پایان افزود: «مهلت انتخاب رشته دانشگاه آزاد اسلامی تمدید نمی‌شود.»

 

دانشگاه بوعلی میزبان کنفرانس ریاضی ایران/رونمایی از تندیس «مریم میرزاخانی»

ایران کنفرانس

دانشگاه بوعلی میزبان کنفرانس ریاضی ایران/رونمایی از تندیس «مریم میرزاخانی»

تندیس «مریم میرزاخانی» نابغه و استاد ریاضی ایران و جهان در چهل و هشتمین کنفرانس ریاضی ایران رونمایی می‌شود.

به گزارش ایسنا، دکتر اسماعیل فیضی، دبیر کنفرانس ریاضی ایران روز چهارشنبه، 25 مرداد در جمع خبرنگاران، با ارائه توضیحاتی از ریاضیات و تاریخچه آن خاطرنشان کرد: برگزاری کنفراس‌های علمی یکی از وظایف اساتید، محققان و مراکز علمی و برای توسعه کمی و کیفی است تا بتوان تجارب را به نسل آینده انتقال داد و راه را مشخص کرد.

وی با بیان اینکه کنفراس ریاضی ایران از دهه ۵۰ پایه‌گذاری شده است و امسال چهل و هشتمین دوره آن برگزار می‌شود، به وظایف انجمن ریاضی ایران همچون هدایت ریاضی کشور اشاره کرد و افزود: ریاضی ۹۴ شاخه اصلی دارد که ۱۶شاخه آن در این کنفراس ارائه خواهد شد.

عضو هیات علمی گروه ریاضی دانشگاه بوعلی‌سینا ضمن اشاره به جایگاه این کنفراس به عنوان برند علمی ایران، عنوان کرد: سالانه چند سمینار ریاضی در کشور برگزار می‌شود که همگی آنها ذیل کنفراس ریاضی ایران تعریف شده و قرار می‌گیرند.

وی تصریح کرد: برگزاری کنفراس ریاضی ایران در همدان با درخواست گروه ریاضی دانشگاه بوعلی‌سینا انجام می‌گیرد که با موافقت انجمن ریاضی کشور همراه شد، البته شهرهای دیگری همچون تبریز، اصفهان و شیراز نیز مایل به برگزاری این همایش در شهر و دانشگاه خود بودند.

فیضی ضمن اشاره به گردشگری بودن همدان تأکید کرد: دانشگاه بوعلی‌سینا جزء دانشگاه‌های برتر کشور بوده و این کنفرانس به رشد توریسم علمی و فرهنگی شهر کمک خواهد کرد.

وی با اشاره به اینکه سایت این کنفرانس از آبان‌ماه سال ۹۵ به منظور اطلاع‌رسانی فعال است، اظهار کرد: حدود هزار مقاله تخصصی به دبیرخانه کنفرانس ریاضی ایران ارسال شده که ۷۰۰ مقاله ارائه می‌شود.

این مدرس دانشگاه با بیان اینکه از ۸۰۰ نفر از اساتید کشور و اساتید ایرانی خارج از کشور برای حضور در کنفرانس ریاضی ایران دعوت به عمل آمده است، یادآور شد: افتتاحیه این کنفرانس روز سه‌شنبه، ۳۱ مرداد در سالن همایش‌های دانشگاه علوم پزشکی همدان با حضور محمدرضا عارف و محمدمهدی زاهدی از نمایندگان مجلس برگزار می‌شود.

وی با بیان اینکه تندیس مریم میرزاخانی نیز در روز افتتاحیه رونمایی خواهد شد، خاطرنشان کرد: کار طراحی و ساخت این تندیس به استاد بهرقم از هنرمندانی لالجینی واگذار شده است.

دبیر کنفرانس ریاضی ایران با اشاره به برگزاری کنفرانس ریاضی ایران از 31 مرداد تا 3 شهریورماه در دانشگاه بوعلی، ادامه داد: همچنین در بعدازظهر همان روز پنل کارآفرینی برای فارغ‌التحصیلان رشته ریاضی با حمایت صندوق کارآفرینی امید دکتر میرابیان و دیگر اساتید به صورت ویدئو کنفراس برگزار خواهد شد.

وی از برگزاری پنل آموزش و پرورش برای معلمان خبر داد و گفت: دکتر رجایی از اساتید دانشگاه صنعتی اصفهان در این زمینه بسیار تلاش کرد تا این پنل ۴۰۰ نفره در اول شهریورماه در خانه معلم همدان برگزار شود و اساتید بنامی همچون پروفسور شهشهانی از دانشگاه شریف مسئولیت سخنرانی در این پنل را بر عهده دارد، همچنین قرار است با هماهنگی دفتر تألیف کتب درسی، جلسه پرسش و پاسخی برگزار شود.

فیضی خاطرنشان کرد: پنل دانش‌آموزی این کنفرانس نیز با حضور ۲۰۰ نفر از علاقه‌مندان رشته ریاضی در روز پنجشنبه، دوم شهریورماه برگزار می‌شود.

وی از تعامل با خانه ریاضیات همدان برای طراحی ساخت کبوتر آزادی در تعداد ۲۰۰۰ یا ۳۰۰۰ عدد برای توزیع در سطح شهر با هماهنگی پایگاه نوژه در هفته دفاع مقدس خبر داد و گفت: نخستین نشست شاخه بانوان ریاضی ایران نیز روز 31 مرداد با حضور بیش از 75 نفر از اساتید گروه ریاضی برگزار می‌شود.

 

 
مطالب بیشتر...

خبرنامه همایش ایران کنفرانس

اخبار دانشگاهی ( هیات علمی ، دکتری ، کارشناسی ارشد )
اخبار کنفرانس ،کارگاه ،جشنواره
همايشهاي خارجي جديد
مقالات و مطالب علمی و آموزشی
اخبار علمی و فناوری

دانلود اپلیکیشن ایران کنفرانس

سامانه مدیریت کنفرانس سامان

ورود جهت ثبت همايش
ایجاد حساب کاربری فقط جهت ثبت همايش می باشد. ثبت همایش های دانشگاهی رایگان و سایر همایش های دولتی و خصوصی شامل تعرفه خواهد بود. قبل از ثبت نام " قوانین " ثبت همایش را حتما ملاحظه فرمایید.عضویت در خبرنامه ایران کنفرانس

خبرنامه دکتری

پایگاه همایش های خارجی  ایران کنفرانس conferencesalerts.com

دانلود سرقصل های رشته های دکتری در سایت ایران کنفرانس

دانلود سرقصل های رشته های کارشناسی ارشد در سایت ایران کنفرانس

راهنمای جامع مقاله نویسی در ایران کنفرانس

صفحه اینستاگرام ایران کنفرانس

ایران کنفرانس:سایت برگزیده چهارمین جشنواره وب ایران

طراحي سايت : ایران پژوهان