کیش میزبان سمینار نانوتکنولوژی می‌شود

ایران کنفرانس

کیش میزبان سمینار نانوتکنولوژی می‌شود

با همکاری دانشگاه جامع علمی و کاربردی سالن خلیج فارس مرکز همایش‌های بین‌المللی جزیره کیش در روز 15 دی ماه میزبان سمینار نانوتکنولوژی خواهد بود.

به گزارش خبرگزاری فارس از جزیره کیش این سمینار با محورهای نانو در صنعت گردشگری، نانو در پروژه‌های عمرانی و ساختمانی، کاربرد نانو در تجهیزات پزشکی، نانو در صنایع آب و فاضلاب، نانو در تجهیزات صنعت نفت و گاز و نانو در آرایشی و بهداشتی برگزار می‌شود.

بنا به گفته برگزارکنندگان این سمینار در جزیره کیش هدف از علوم و فناوری نانو درک خواص و ساخت انواع مواد، ساختارها و افزارها در حد مقیاس نانو متری است.

این مواد و ساختارها ممکن است خواصی کاملا متفاوت از توده مواد و ساختارهای بزرگ‌تر داشته باشند و به همین دلیل عرصه وسیعی از سئوالات علمی و کاربردهای جدید گشوده شده است.

یادآور می‌شود با توجه به اهمیت این فناوری در جهان فعالیت در این حوزه در مراکز علمی کشور آغاز گردیده است و مطالعات امکان سنجی، به منظور ایجاد پژوهشکده علوم و فناوری نانو در ابتدای سال 1383 توسط گروهی از اساتید دانشگاه صنعتی شریف انجام شد. پس از تدوین اهداف و برنامه‌های پژوهشی و ارسال به وزارت علوم، تحقیقات و فناوری مجوز تاسیس پژوهشکده در شهریور 1383 به دانشگاه اعلام گردید و در همان سال پژوهشکده با اهداف ذیل آغاز به کار کرد.

سمینار نانو تکنولوژی با پیام تولید ثروت و افزایش کیفیت زندگی 15 دی ماه جاری با حضور نخبگان و اساتید برتر عرصه دانش و فن آوری به میزبانی جزیره مرجانی کیش برگزار خواهد شد.

 

کنفرانس بین المللی مدیریت، اقتصاد و توسعه

کنفرانس بین المللی زبان،ادبیات، فرهنگ و تاریخ

کنفرانس بین المللی حقوق و علوم قضایی

اخبار دانشگاهی ( هیات علمی ، دکتری ، کارشناسی ارشد )
اخبار کنفرانس ،کارگاه ،جشنواره
بورس های تحصیلی و کارآموزی
همايشهاي خارجي
مقالات و مطالب علمی و آموزشی

سامانه مدیریت کنفرانس سامان

ورود جهت ثبت همايش
ایجاد حساب کاربری فقط جهت ثبت همايش می باشد. ثبت همایش های دانشگاهی رایگان و سایر همایش های دولتی و خصوصی شامل تعرفه خواهد بود. قبل از ثبت نام " قوانین " ثبت همایش را حتما ملاحظه فرمایید.راهنمای مقاله نویسی

دانلود سرقصل های رشته های دکتری در سایت ایران کنفرانس

دانلود سرقصل های رشته های کارشناسی ارشد در سایت ایران کنفرانس

ایران کنفرانس:سایت برگزیده چهارمین جشنواره وب ایران

طراحي سايت : ایران پژوهان