کنفرانس ملی اندیشه های نوین و خلاق در مدیریت، حسابداری، مطالعات حقوقی و اجتماعی

کنفرانس بوک ، جستجوگر پیشرفته کنفرانس

خبرنامه همایش ایران کنفرانس

اولین کنگره ملی زخم و ترمیم بافت برگزار می‌شود

ایران کنفرانس

اولین کنگره ملی زخم و ترمیم بافت برگزار می‌شود

دبیر اجرایی اولین کنگره ملی زخم و ترمیم بافت جهاد دانشگاهی علوم پزشکی تهران برگزاری همایش‌هایی با رویکرد علوم پایه را از رسالت‌های جهاد دانشگاهی دانست و گفت: با توجه به این که گسترش تحقیقات، شکوفایی و روحیه نوآوری برای نیل به خوداتکایی یکی از اهداف مهم مجموعه جهاد دانشگاهی است، برپایی چنین گردهمایی‌هایی را می‌توان از وظایف مهم این نهاد برشمرد.

دکتر سید مصطفی فاطمی در گفت و گو با خبرنگار ایسنا منطقه علوم پزشکی تهران، هدف از برگزاری کنگره ملی زخم و ترمیم بافت را انتشار تازه های علمی در این زمینه معرفی کرد و افزود: این کنگره از 2 تا 4 مهرماه جاری در سالن غرضی بیمارستان میلاد برپا می شود و محورهای مهمی از جمله آسیب های بافتی، نوآوری های درمان، تازه های سلول مولکولی، فناوری های نوین، آسیب های ورزشی و طب سنتی و مکمل مورد بحث و بررسی قرار می گیرد.

دبیر اجرایی اولین کنگره بین المللی زخم و بافت ادامه داد: این کنگره امتیاز بازآموزی برای گروه های پوست، جراحی، پزشکان، پرستاران و فیزیوتراپیست ها دارد و جزئیات آن در سایت همایش به آدرس www.icml.ir در دسترس است.

فاطمی در خصوص همکاری نهادهای مختلف برای برگزاری این همایش اظهار داشت: این کنگره با همکاری جمعیت هلال احمر جمهوری اسلامی ایران، وزارت ورزش و جوانان و مرکز تحقیقات پوست و سلول های بنیادی برگزار می شود.

 

http://www.3iccacs.com/fa

کانال تلگرام ایران کنفرانس

اخبار دانشگاهی ( هیات علمی ، دکتری ، کارشناسی ارشد )
اخبار کنفرانس ،کارگاه ،جشنواره
همايشهاي خارجي جديد
مقالات و مطالب علمی و آموزشی
اخبار علمی و فناوری

دانلود اپلیکیشن ایران کنفرانس

سامانه مدیریت کنفرانس سامان

ورود جهت ثبت همايش
ایجاد حساب کاربری فقط جهت ثبت همايش می باشد. ثبت همایش های دانشگاهی رایگان و سایر همایش های دولتی و خصوصی شامل تعرفه خواهد بود. قبل از ثبت نام " قوانین " ثبت همایش را حتما ملاحظه فرمایید.عضویت در خبرنامه ایران کنفرانس

خبرنامه دکتری

پایگاه همایش های خارجی  ایران کنفرانس conferencesalerts.com

دانلود سرقصل های رشته های دکتری در سایت ایران کنفرانس

دانلود سرقصل های رشته های کارشناسی ارشد در سایت ایران کنفرانس

راهنمای جامع مقاله نویسی در ایران کنفرانس

صفحه اینستاگرام ایران کنفرانس

ایران کنفرانس:سایت برگزیده چهارمین جشنواره وب ایران

طراحي سايت : ایران پژوهان