کانال تلگرام ایران کنفرانس

کنفرانس بوک ، جستجوگر پیشرفته کنفرانس

عضویت در خبرنامه ایران کنفرانس

هفتمین نمایشگاه دستاوردهای دانشمندان اسلام و ایران

ایران کنفرانس

هفتمین نمایشگاه دستاوردهای دانشمندان اسلام و ایران

به گزارش ایرنا از روابط عمومی موزه علوم و فناوری جمهوری اسلامی ایران ، در راستای رعایت عدالت اجتماعی و ترویج عمومی علم در میان هموطنانی که امکان دسترسی به نمایشگاه دایمی این موزه را ندارند، هفتمین نمایشگاه سیار موزه علوم و فناوری با عنوان نمایشگاه دستاوردهای دانشمندان اسلام و ایران از روز 14 مهر ماه در شهر اراک و با میزبانی دانشگاه اراک به مدت 5 روز برپا می شود.

بر اساس این گزارش، در طول برگزاری این نمایشگاه، دانشگاه اراک در روزهای 15 و 16 مهر ماه همایش «پژوهش ماموریت گرا، کلید تعامل صنعت و دانشگاه» و اولین نمایشگاه فناوری های پیشرفته را برگزار می کند. مهمانان ویژه این همایش، دکتر سلطانی از سازمان انرژی اتمی ایران و دکتر شفقت از معاونت پژوهشی وزارت دفاع هستند و دکتر سوزن چی، عضو هیات علمی دانشگاه صنعتی شریف، ارایه دهنده مقاله ویژه این همایش است.

شایان ذکر است، در طول برگزاری نمایشگاه سیار آثار جذاب و جالبی در حوزه های فناوری های بومی ایران، نجوم، ترازها، فیزیک و مکانیک به معرض نمایش گذاشته می شود و علاقمندان می توانند با حضور در این دانشگاه از آثار این موزه بازدید نمایند و در تعامل نزدیک با آثار بازسازی شده، مفاهیم پایه علوم را آموزش ببینند.

همچنین، در حاشیه برگزاری نمایشگاه سیار در شهر اراک، کارگاه های آموزشی پودمانی ویژه دانش آموزان مقطع متوسطه با دو موضوع نانو فناوری و رباتیک و دو کارگاه آموزشی (دوره های دانش افزایی) ویژه اعضای هیات علمی با موضوعات «تاریخ علم» و «روش های تجاری سازی تحقیق» نیز برای علاقمندان برپا خواهد شد.

آخرین بروزرسانی (چهارشنبه ، 9 مهر 1393 ، 16:30)

 

همایش بین المللی افق های نوین در زمین شناسی و علوم جغرافیا

کانال تلگرام ایران کنفرانس

اخبار دانشگاهی ( هیات علمی ، دکتری ، کارشناسی ارشد )
اخبار کنفرانس ،کارگاه ،جشنواره
همايشهاي خارجي جديد
مقالات و مطالب علمی و آموزشی
اخبار علمی و فناوری

دانلود اپلیکیشن ایران کنفرانس

ورود جهت ثبت همايش
ایجاد حساب کاربری فقط جهت ثبت همايش می باشد. ثبت همایش های دانشگاهی رایگان و سایر همایش های دولتی و خصوصی شامل تعرفه خواهد بود. قبل از ثبت نام " قوانین " ثبت همایش را حتما ملاحظه فرمایید.عضویت در خبرنامه ایران کنفرانس

خبرنامه دکتری

پایگاه همایش های خارجی  ایران کنفرانس conferencesalerts.com

دانلود سرقصل های رشته های دکتری در سایت ایران کنفرانس

دانلود سرقصل های رشته های کارشناسی ارشد در سایت ایران کنفرانس

راهنمای جامع مقاله نویسی در ایران کنفرانس

صفحه اینستاگرام ایران کنفرانس

ایران کنفرانس:سایت برگزیده چهارمین جشنواره وب ایران

طراحي سايت : ایران پژوهان