دومین کنفرانس بین المللی معماری، عمران،شهرسازی،محیط زیست و افق های هنر اسلامی در بیانیه گام دوم انقلاب

ششمین کنگره بین المللی توسعه کشاورزی، منابع طبیعی، محیط زیست و گردشگری ایران

ششمین کنفرانس ملی عمران، معماری، هنر و طراحی شهری

برگزاری اولین کنفرانس بهایابی وبودجه ریزی با رویکرد ملی در تبریز

ایران کنفرانس

برگزاری اولین کنفرانس بهایابی وبودجه ریزی با رویکرد ملی در تبریز

تبریز- نخستین کنفرانس کاربردی بهایابی و بودجه ریزی بر مبنای عملکرد با رویکرد ملی توسط دانشگاه فنی و حرفه ای منطقه یک کشوری در تبریز برگزار می شود.

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از دبیرخانه این همایش، دانشگاه فنی و حرفه ای استان آذربایجان شرقی با توجه به سیاست های کلان برنامه پنجم توسعه کشور و تأکید مقام معظم رهبری و نیز تجربیات ارزشمند دانشگاه فنی و حرفه ای کشور در بهایابی و بودجه ریزی بر مبنای عملکرد، اولین کنفرانس کاربردی بهایابی و بودجه ریزی بر مبنای عملکرد با رویکرد ملی را همراه با رونمایی از اولین نرم افزار فراسوی بهایابی برمبنای فعالیت (BABC) و فراسوی بودجه ریزی برمبنای عملکرد (BPBB) در کشور برگزار خواهد کرد.

محورهای اصلی این کنفرانس که در شهریور سال جاری برگزار می شود، بودجه ریزی برمبنای عملکرد، بودجه ریزی بر مبنای عملکرد و اقتصاد مقاومتی، بودجه ریزی بر مبنای عملکرد و مسئولیت پاسخگویی دولت، بودجه ریزی بر مبنای عملکرد و حسابرسی عملکرد، بودجه ریزی بر مبنای عملکرد و کارت امتیازی متوازن( BSC)، بودجه ریزی بر مبنای فعالیت (ABB) و بودجه ریزی غلتان، فراسوی بودجه ریزی بر مبنای عملکرد، سیستم های بهایابی و مدیریت هزینه، محاسبه بهای تمام شده و مدیریت هزینه، فراسوی بهایابی برمبنای فعالیت و بهبود فرآیندها، مدیریت استراتژیک هزینه خواهد بود.

سایر محورها این کنفرانس نیز حسابداری تعهدی و نقش آن در سازمان های دولتی، حسابداری تعهدی و نقش آن در محاسبه دقیق بهای تمام شده، حسابداری تعهدی و نقش آن در بودجه ریزی بر مبنای عملکرد، راهکارهای تبدیل مبنای نقدی به مبنای تعهدی در سازمان دولتی و غیردولتی، استانداردهای حسابداری دولتی و حسابداری بودجه داده کاوی و بودجه ریزی بر مبنای عملکرد، بودجه ریزی بر مبنای عملکرد فازی، برنامه ریزی استراتژیک و بودجه ریزی بر مبنای عملکرد، نقش فناوری اطلاعات در بهایابی و بودجه ریزی برمبنای عملکرد، معرفی تجربیات موفق بودجه ریزی و بهایابی، چالش ها و راهکارهای استقرار نرم افزارهای بهایابی بودجه ریزی برمبنای عملکرد خواهد بود.

بنا بر اعلام دبیرخانه این کنفرانس، علاقه مندان به ارائه مقاله در کنفرانس که بودجه ریزی برمبنای عملکرد، سیستم های بهایابی و مدیریت هزینه، حسابداری تعهدی و نقش آن در سازمان های دولتی چهار محور اصلی آن را شکل می دهند، باید مقاله کامل خود را به زبان فارسی یا انگلیسی حداکثر در ۱۵ صفحه و با نرم افزارword۲۰۰۷ براساس فایل نمونه کنفرانس تهیه نموده و همراه با نسخه Pdf آن، از طریق وب گاه کنفرانس حداکثر تا تاریخ ۳۱ خرداد ۹۴ ارسال کنند که زمان برگزاری کنفرانس  نیز چهارم و پنجم شهریور ماه امسال خواهد بود.

علاقه مندان برای دریافت اطلاعات بیشتر و شرکت در این کنفرانس که پایان مهلت ارسال مقالات به آن ۳۱ خرداد، اعلام نتایج داوری مقالات ۲۰ تیر، پایان مهلت ثبت نام نهائی ۳۱ تیر و پایان ثبت نام با تأخیر ۱۵ مرداد ماه خواهد بود، می توانند به آدرس دبیرخانه کنفرانس: تبریز، انتهای منظریه، دانشگاه فنی و حرفه ای استان آذربایجان شرقی دبیرخانه اولين کنفرانس کاربردی بهایابی و بودجه ریزی بر مبنای عملکرد با رویکرد ملی وبگاه کنفرانس: www.accpbb.ir مراجعه کنند.

آخرین بروزرسانی (دوشنبه ، 18 خرداد 1394 ، 17:52)

 

کنفرانس بين المللي مديريت ، اقتصاد و توسعه

 کنفرانس بین المللی زبان،ادبیات، فرهنگ و تاریخ

کنفرانس بین المللی حقوق و علوم قضایی

اخبار دانشگاهی ( هیات علمی ، دکتری ، کارشناسی ارشد )
اخبار کنفرانس ،کارگاه ،جشنواره
همايشهاي خارجي جديد
مقالات و مطالب علمی و آموزشی
اخبار علمی و فناوری

سامانه مدیریت کنفرانس سامان

ورود جهت ثبت همايش
ایجاد حساب کاربری فقط جهت ثبت همايش می باشد. ثبت همایش های دانشگاهی رایگان و سایر همایش های دولتی و خصوصی شامل تعرفه خواهد بود. قبل از ثبت نام " قوانین " ثبت همایش را حتما ملاحظه فرمایید.پایگاه همایش های خارجی  ایران کنفرانس conferencesalerts.com

راهنمای مقاله نویسی

دانلود سرقصل های رشته های دکتری در سایت ایران کنفرانس

دانلود سرقصل های رشته های کارشناسی ارشد در سایت ایران کنفرانس

ایران کنفرانس:سایت برگزیده چهارمین جشنواره وب ایران

طراحي سايت : ایران پژوهان