عضویت در خبرنامه ایران کنفرانس

کنفرانس بوک ، جستجوگر پیشرفته کنفرانس

همایش ملی حسابداری و حسابرسی در زاهدان برگزار شد

ایران کنفرانس

همایش ملی حسابداری و حسابرسی در زاهدان برگزار شد

زاهدان - خبرگزاری مهر: همایش ملی یک روزه حسابداری و حسابرسی با حضور استادان و پژوهشگران دانشگاه های سراسر کشور در دانشکده ادبیات زاهدان برگزار شد.

به گزارش خبرنگار مهر،  دبیر همایش ملی حسابداری و حسابرسی ظهر چهارشنبه در مراسم افتتاحیه این همایش علمی که در تالار امام رضا (ع) دانشکده ادبیات سیستان و بلوچستان برگزار شد، اظهار داشت: هدف از برگزاری همایش ملی حسابداری و حسابرسی تبادل اطلاعات پیرامون آخرین دستاوردهای علمی حسابداری ایران و جهان و شناسایی مقالات برتر علمی در این زمینه در سطح دانشگاه های کشور است.

احمد ناصری گفت: موضوع عمده مقالات و مباحث این همایش وضعیت و مشکلات پژوهشگری در حسابداری ایران، نیازهای پژوهشی کشور در حوزه مسائل مالی و حسابداری، وضعیت و مشکلات آموزش و راه های توسعه و بهبود شیوه های آموزش حسابداری است.

وی افزود: این همایش یک روزه در دو پنل علمی با حضور پژوهشگران و استادان برجسته دانشگاه سالفورد انگلستان و دانشگاه های مطرح کشور در حال برگزاری است.

وی بیان داشت: از ابتدای آغاز به کار دبیرخانه همایش ملی حسابداری و حسابرسی در دانشگاه سیستان و بلوچستان تا پایان مهرماه امسال 196 مقاله از پژوهشگران دانشگاه های دولتی، آزاد، پیام نور و غیرانتفاعی دریافت شد.

دبیر همایش ملی حسابداری و حسابرسی گفت: از مجموع مقالات ارسال شده به دبیرخانه این همایش 46 عنوان مقاله امتیاز کافی برای ارائه سخنرانی را بدست آوردند.

سرپرست دانشگاه سیستان و بلوچستان نیز در این مراسم افزود: برگزاری همایش های ملی و بین المللی در این دانشگاه علاوه بر تبادل نظر و بحث و بررسی، باعث رشد استان شده است.

علیرضا رضوانی اظهار داشت: از سال 1385 تاکنون بیش از 80 کنفرانس ملی و بین المللی در این دانشگاه برگزار شده است.

 

http://www.3iccacs.com/fa

کانال تلگرام ایران کنفرانس

اخبار دانشگاهی ( هیات علمی ، دکتری ، کارشناسی ارشد )
اخبار کنفرانس ،کارگاه ،جشنواره
همايشهاي خارجي جديد
مقالات و مطالب علمی و آموزشی
اخبار علمی و فناوری

دانلود اپلیکیشن ایران کنفرانس

سامانه مدیریت کنفرانس سامان

ورود جهت ثبت همايش
ایجاد حساب کاربری فقط جهت ثبت همايش می باشد. ثبت همایش های دانشگاهی رایگان و سایر همایش های دولتی و خصوصی شامل تعرفه خواهد بود. قبل از ثبت نام " قوانین " ثبت همایش را حتما ملاحظه فرمایید.عضویت در خبرنامه ایران کنفرانس

خبرنامه دکتری

پایگاه همایش های خارجی  ایران کنفرانس conferencesalerts.com

دانلود سرقصل های رشته های دکتری در سایت ایران کنفرانس

دانلود سرقصل های رشته های کارشناسی ارشد در سایت ایران کنفرانس

راهنمای جامع مقاله نویسی در ایران کنفرانس

صفحه اینستاگرام ایران کنفرانس

ایران کنفرانس:سایت برگزیده چهارمین جشنواره وب ایران

طراحي سايت : ایران پژوهان