کنفرانس ملی اندیشه های نوین و خلاق در مدیریت، حسابداری، مطالعات حقوقی و اجتماعی

کنفرانس بوک ، جستجوگر پیشرفته کنفرانس

خبرنامه همایش ایران کنفرانس

دومین همایش ملی "سلامت، محیط زیست و توسعه پایدار"در دانشگاه آزاد بندرعباس برگزار شد

ایران کنفرانس

دومین همایش ملی "سلامت، محیط زیست و توسعه پایدار"در دانشگاه آزاد بندرعباس برگزار شد

خبرگزاری آنا: دومین همایش ملی سلامت، محیط زیست و توسعه پایدار در دانشگاه آزاد اسلامی بندرعباس برگزار شد.

به گزارش خبرنگار آنا، این همایش به مدت دو روز در سالن پرفسور حسابی واحد بندرعباس برگزار گردید، در ابتدای این همایش باقری سرپرست واحد بندرعباس به سخنرانی پرداخت و ضمن گرامیداشت روز دانشجو اظهار داشت: یکی از برنامه های اصلی دانشگاه آزاد اسلامی تحقق توسعه پایدار در نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران است.

وی افزود: توسعه پایدار دارای مولفه هایی است که اولین آن توجه به انسان و نیازهای اوست و در واقع توسعه انسانی زیر بنای دیگر توسعه هاست. دکتر باقری ادامه داد: دومین مولفه توسعه پایدار، آموزش و تربیت نیروی انسانی است که البته دانشگاه آزاد اسلامی سهم بسیار چشمگیری در این راستا داشته و الحمدلله کشور ما رتبه 16 تولید علم در سراسر جهان را کسب نموده است و این به برکت نظام مقدس جمهوری اسلامی است.

این مقام مسوول با اشاره به مولفه اخلاق در توسعه پایدار تاکید کرد: بدون رهیافت اخلاقی و فرهنگی نمی توان به توسعه پایدار دست یافت و ما خدارا شاکریم که دانشگاه آزاد اسلامی اولویت اخلاقی و فرهنگی را در دستور کار خود قرار داده است.

باقری با اشاره به امنیت و مشارکت مردمی به عنوان مولفه های دیگر توسعه پایدار تصریح کرد: الحمدلله همه این مولفه ها در جامعه اسلامیمان وجود دارد و ما در مسیر توسعه پایدار هستیم و نقش دانشگاهها به ویژه دانشگاه آزاد اسلامی در این امر بسیار مهم و چشمگیر است.

تورج اسدی دبیر اجرایی این همایش در گفت و گو با آنا در خصوص برگزاری این همایش گفت:با توجه به اینکه استان هرمزگان یکی از استانهای موفق در قسمت صنایع مادر در کل کشور محسوب می‌شود، همایش محیط زیست را بعنوان پلی میان دانشجویان محیط زیست و صنایع که به عنوان بزرگترین و مهمترین رکن آلوده‌کننده‌ی محیط زیست است ایجاد کنیم.

دبیر اجرایی این همایش با اشاره به اینکه این همایش در روزهای 15 و 16 آذرماه در دانشگاه آزاد اسلامی واحد بندرعباس برگزار می‌شود افزود: دانشگاه آزاد بندرعباس به عنوان مرکز علمی و بزرگترین مرکز آموزش عالی استان هرمزگان و وجود رشته‌های محیط زیست در دو مقطع کارشناسی و کارشناسی ارشد و هیات علمی این گروه، اکثرا در مقطع دکتری هستند و با توجه به اینکه هدف اصلی دانشگاه که تربیت دانش آموختگان در گروه محیط زیست و در نهایت استخدام دانشجویان در صنایع و مراکز علمی و تجاری استان هرمزگان است، این همایش برگزار می‌شود.

اسدی اظهار کرد: در اولین همایش ملی سلامت، محیط زیست و توسعه پایدار که در سال 1389 برگزار شد تا حدودی موفق شدیم ارتباط را با صنایع قوی کنیم و پایه‌ریزی کردیم که بتوانیم در دومین همایش ملی نیز این ارتباط را حفظ کنیم.

وی با اشاره به اینکه همایش سال قبل محیط زیست اولین تجربه‌ی دانشگاه آزاد واحد بندرعباس در سطح برگزاری همایش‌های ملی بود ادامه داد: همایش سال قبل گرایش شیلات و محیط زیست را در برداشت و از سراسر کشور 270 مقاله ارسال شد که 20 مقاله به عنوان سخنرانی 30 مقاله را پوستر و 15 مقاله برای چاپ در مجموعه‌ی مقاله‌ها انتخاب کردیم.

دبیر اجرایی همایش تصریح کرد: برگزارکنندگان همایش تصمیم گرفتند در سال 1391 به دو همایش ملی دومین همایش ملی سلامت، محیط زیست و توسعه‌ی پایدار و اولین همایش ملی شیلات آبزیان ایران تقسیم‌بندی کنند.

اسدی با اظهار اینکه در بخش محیط زیست همایش 170 مقاله دریافت شده تصریح کرد: فولاد هرمزگان، اداره کل محیط زیست، دانشگاه آزاد واحد قشم، دانشگاه آزاد واحد بندرلنگه، دانشگاه آزاد مرکز خمیر و باشگاه پژوهشگران جوان واحد بندر عباس تا کنون با ما در برگزاری این همایش همکاری کردند و بسیاری از ارگان‌ها که از بودجه‌ی پژوهشی برخوردار هستند، تقاضای همکاری داشتند.

 

http://www.3iccacs.com/fa

کانال تلگرام ایران کنفرانس

اخبار دانشگاهی ( هیات علمی ، دکتری ، کارشناسی ارشد )
اخبار کنفرانس ،کارگاه ،جشنواره
همايشهاي خارجي جديد
مقالات و مطالب علمی و آموزشی
اخبار علمی و فناوری

دانلود اپلیکیشن ایران کنفرانس

سامانه مدیریت کنفرانس سامان

ورود جهت ثبت همايش
ایجاد حساب کاربری فقط جهت ثبت همايش می باشد. ثبت همایش های دانشگاهی رایگان و سایر همایش های دولتی و خصوصی شامل تعرفه خواهد بود. قبل از ثبت نام " قوانین " ثبت همایش را حتما ملاحظه فرمایید.عضویت در خبرنامه ایران کنفرانس

خبرنامه دکتری

پایگاه همایش های خارجی  ایران کنفرانس conferencesalerts.com

دانلود سرقصل های رشته های دکتری در سایت ایران کنفرانس

دانلود سرقصل های رشته های کارشناسی ارشد در سایت ایران کنفرانس

راهنمای جامع مقاله نویسی در ایران کنفرانس

صفحه اینستاگرام ایران کنفرانس

ایران کنفرانس:سایت برگزیده چهارمین جشنواره وب ایران

طراحي سايت : ایران پژوهان