کنفرانس ملی اندیشه های نوین و خلاق در مدیریت، حسابداری، مطالعات حقوقی و اجتماعی

کنفرانس بوک ، جستجوگر پیشرفته کنفرانس

خبرنامه همایش ایران کنفرانس

فراخوان دوم تألیف کتب درسی دانشگاه پیام نور (92/2/4)

ایران کنفرانس

فراخوان دوم تألیف کتب درسی دانشگاه پیام نور

به گزارش خبرگزاری مهر، کلیه اعضای هیأت علمی دانشگاه پیام نور و تمامی اعضای هیأت علمی دانشگاه‌های دولتی کشور می توانند در فراخوان دوم تألیف کتب درسی دانشگاه پیام نور شرکت کنند.

مدیر کل دفتر تدوین و تولید کتب  و محتوای آموزشی دانشگاه پیام نور در این زمینه گفت:

در فراخوان دوم که جنبه عمومی دارد تمامی اعضاء هیأت علمی دانشگاه پیام نور و تمامی اعضای هیأت علمی دانشگاه‌های دولتی می توانند شرکت داشته باشند.

صادقی افزود: در این فراخوان بیش از 2000 عنوان از کتب درسی مورد نیاز دانشگاه در مقاطع کارشناسی و کارشناسی ارشد جهت تألیف عرضه شده است.

وی تاکید کرد: اعضای هیأت علمی می توانند جهت ارسال درخواست های خود به آدرس پرتابل دانشگاه پیام نور. www.pnu.ac.ir و سامانه تدوین منابع درسی دانشگاه پیام نور مراجعه کنند.

شرایط مولف و شرایط عمومی اثر:

نام متقاضی در فهرست اعضای علمی سایت فراخوان موجود باشد، عضو علمی دانشگاه‌های دولتی با رتبه استادیار به بالا باشد، متخصص بدون مدرک یا خبره بدون مدرک که خبرگی او به تأیید وزارت علوم، تحقیقات و فناوری یا وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی رسیده باشد و همچنین دارنده‌ مدرک درجه یک هنری از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی که صلاحیت آنان به تأیید مراجع ذیصلاح رسیده باشد و در شورای راهبردی تدوین تأیید شود.

همچنین باید، دارای مدرک سطح 3 و 4 حوزوی که مدرک او به تأیید حوزه علمیه قم رسیده باشد و متقاضی تألیف باید شرایط دانشگاه را پذیرفته و در سامانه تولید منابع آموزشی دانشگاه پیام نور اعلام آمادگی کند.

با توجه به ماهیت ساختار آموزشی دانشگاه پیام‌نور (کتاب‌محور) لازم است محتوای آموزشی تولید شده به ترتیب اولویت از شرایط زیر برخوردار باشد: مطابق با سرفصل های وزارت علوم، تحقیقات و فناوری و به روز باشد.

خود آموز بودن از دیگر شرایط عمومی اثر است همچنین ایجاد انگیزه های پژوهشی و خود باوری  منطبق با نیازهای جامعه(اسلامی ،بومی) از دیگر شرایط عمومی اثر باید باشد و در آخر اینکه اثر های مذکور باید از ویژگی‌های کاربردی برخوردار باشند.

 

http://www.3iccacs.com/fa

کانال تلگرام ایران کنفرانس

اخبار دانشگاهی ( هیات علمی ، دکتری ، کارشناسی ارشد )
اخبار کنفرانس ،کارگاه ،جشنواره
همايشهاي خارجي جديد
مقالات و مطالب علمی و آموزشی
اخبار علمی و فناوری

دانلود اپلیکیشن ایران کنفرانس

سامانه مدیریت کنفرانس سامان

ورود جهت ثبت همايش
ایجاد حساب کاربری فقط جهت ثبت همايش می باشد. ثبت همایش های دانشگاهی رایگان و سایر همایش های دولتی و خصوصی شامل تعرفه خواهد بود. قبل از ثبت نام " قوانین " ثبت همایش را حتما ملاحظه فرمایید.عضویت در خبرنامه ایران کنفرانس

خبرنامه دکتری

پایگاه همایش های خارجی  ایران کنفرانس conferencesalerts.com

دانلود سرقصل های رشته های دکتری در سایت ایران کنفرانس

دانلود سرقصل های رشته های کارشناسی ارشد در سایت ایران کنفرانس

راهنمای جامع مقاله نویسی در ایران کنفرانس

صفحه اینستاگرام ایران کنفرانس

ایران کنفرانس:سایت برگزیده چهارمین جشنواره وب ایران

طراحي سايت : ایران پژوهان