کنفرانس ملی معماری، شهرسازی، هنر، طراحی صنعتی، ساخت و فناوری حکمت بنیان

ششمین کنفرانس بین المللی و هفتمین کنفرانس ملی عمران، معماری، هنر و طراحی شهری

جزئیات مصاحبه معرفی شدگان آزمون دکتری پولی (93/7/7)

ایران کنفرانس

جزئیات مصاحبه معرفی شدگان آزمون دکتری پولی

فهرست اسامي معرفي‌شدگان چندبرابر ظرفيت آزمون نيمه‌‌متمركز پذيرش دوره پرديس‌هاي خودگردان دانشگاهها و موسسات آموزش عالي در مقطع دكتري «Ph.D» سال 93 اعلام شد و فرآیند مصاحبه این گروه از 9 مهرماه آغاز می شود.

به گزارش خبرنگار مهر، شركت‌كنندگان می توانند باتوجه به اطلاعات كارنامه (مندرج در سايت سازمان سنجش آموزش كشور) در كدرشته محل‌هاي معرفي‌شده براي بررسي سوابق علمي، پژوهشي، آموزشي، (مصاحبه) و پذيرش به دانشگاهها و يا موسسات ذيربط مراجعه کنند.

معرفي‌شدگان ملزم‌ هستند منحصراً از تاريخ 9 تا 15 مهرماه 93 براي انجام مصاحبه ‌به‌ دانشگاه و يا موسسه آموزش‌ عالي‌ ذيربط مراجعه ‌کنند. لذا ضرورت دارد با مراجعه به پايگاه اطلاع رساني دانشگاهها و موسسات آموزش عالي كه براي مصاحبه معرفي شده‌اند از زمان دقيق مصاحبه و مدارك لازم مطلع شوند.

عدم ‌مراجعه ‌در زمانهاي ‌مقرر به ‌‌منزله ‌انصراف‌ از شركت در مصاحبه و پذيرش تلقی شده و اقدامي درخصوص اين‌دسته از داوطلبان ‌ميسر نخواهد بود.

چنانچه داوطلبي به يكي از موسسات آموزش عالي معرفي‌شده، مراجعه و در مصاحبه آن شركت کند و نام داوطلب از سوي دانشگاه به اين سازمان به عنوان قبول اعلام شود امكان اعلام قبولي همان داوطلب، براي ساير دانشگاهها و موسسات كه داوطلب به آنها معرفي‌شده، به اين سازمان وجود نخواهد داشت. چنانچه داوطلب به قبولي صورت گرفته، معترض باشد باید در بازه زماني انجام مصاحبه (9 تا 15 مهرماه 93) به دانشگاهي كه قبولي وي را ثبت كرده، مراجعه و مراتب انصراف خود را كتباً به دانشگاه ذيربط اعلام کند تا پس از حذف نام وی از پرتال توسط دانشگاه مربوط، اين امكان براي دانشگاه ديگري كه داوطلب متقاضي است، ايجاد شود. لذا داوطلبان ضرورت دارد موضوع قبولي خود را از دانشگاههايي كه براي مصاحبه معرفي مي‌شوند پيگيري کرده و در اين خصوص دقت كافي را به عمل آورند.

با توجه به هماهنگي به عمل‌آمده، نتيجه قبولي داوطلبان (بصورت مشروط)، حداكثر تا تاريخ 15 مهرماه 93 از طريق دانشگاههاي معرفي‌شده كه در مصاحبه آن شركت کرده‌اند، به طريق مقتضي (تلفن، پيامك و ...) به داوطلبان ذينفع اعلام خواهد شد.

داوطلبان بايد واجد شرايط و ضوابط عمومي و اختصاصي اعلام شده در دفترچه آزمون باشند، در غير اينصورت از ثبت‌نام آنان ممانعت خواهد شد.

در رشته هاي آزمون دار هر داوطلب باتوجه به 80 درصد نمره آزمون و 20 درصد معدل مؤثر حاصل از معدل تراز مقطع كارشناسي و كارشناسي ارشد و در رشته هاي بدون آزمون براساس معدل مؤثر حاصل از معدل تراز مقطع كارشناسي وكارشناسي ارشد گزينش علمي تا چند برابر ظرفيت هر كد رشته محل انجام شده است و هر داوطلب حداكثر تا 5 كد رشته محل براساس موارد فوق براي ساير مراحل و انجام پذيرش دانشگاه ها و مؤسسات آموزش عالي معرفي شده اند.

داوطلبان سهميه مربي يا رزمندگان در صورت دارابودن 80 درصد حدنصاب آخرين نفر معرفي شده در گزينش آزاد در هر كد رشته محل و داوطلبان سهميه هاي ايثارگران در صورت كسب 70 درصد حدنصاب آخرين نفر معرفي شده در گزينش آزاد براي انجام ساير مراحل مصاحبه و پذيرش نهايي به دانشگاه ها و مؤسسات آموزش عالي در هر كد رشته محل (حداكثر در 5 كد) معرفي شده اند.

معرفي‌شدگان لازم است در بازه زماني مجاز (8 تا 14 مهرماه 93) فرم صلاحيتهاي عمومي مندرج در سايت سازمان سنجش آموزش كشور را تكميل کنند. در صورت عدم تكميل فرم مربوط به صلاحيتهاي عمومي، وضعيت علمي آنان بررسي نخواهد شد.

پذيرش نهايي توسط دانشگاهها و مؤسسات آموزش عالي با توجه به ظرفيت موجود و نتيجه بررسي سوابق علمي، پژوهشي، آموزشی (مصاحبه) صورت مي پذيرد و دانشگاهها نسبت به انجام ثبت نام و پذيرش مشروط داوطلبان مستقيماً اقدام می کنند و نتايج نهايي پذيرش به سازمان سنجش آموزش كشور اعلام مي شود.

در رشته محل هایی که تعداد قبولین به حد نصاب تشکیل کلاس نرسد تصمیم گیری درخصوص تشکیل کلاس با دانشگاه ها و موسسات آموزش عالی مربوط خواهد بود.

 

ایران کنفرانس

کانال تلگرام ایران کنفرانس

اخبار دانشگاهی ( هیات علمی ، دکتری ، کارشناسی ارشد )
اخبار کنفرانس ،کارگاه ،جشنواره
بورس های تحصیلی و کارآموزی
همايشهاي خارجي
مقالات و مطالب علمی و آموزشی

سامانه مدیریت کنفرانس سامان

ورود جهت ثبت همايش
ایجاد حساب کاربری فقط جهت ثبت همايش می باشد. ثبت همایش های دانشگاهی رایگان و سایر همایش های دولتی و خصوصی شامل تعرفه خواهد بود. قبل از ثبت نام " قوانین " ثبت همایش را حتما ملاحظه فرمایید.راهنمای مقاله نویسی

دانلود سرقصل های رشته های دکتری در سایت ایران کنفرانس

دانلود سرقصل های رشته های کارشناسی ارشد در سایت ایران کنفرانس

ایران کنفرانس:سایت برگزیده چهارمین جشنواره وب ایران

1390-1402© : ایران کنفرانس