کنفرانس ملی اندیشه های نوین و خلاق در مدیریت، حسابداری، مطالعات حقوقی و اجتماعی

کنفرانس بوک ، جستجوگر پیشرفته کنفرانس

خبرنامه همایش ایران کنفرانس

همایش ملی وقف در دانشگاه کاشان برگزار می‌شود (26-7-91)

ایران کنفرانس

همایش ملی وقف در دانشگاه کاشان برگزار می‌شود

همایش ملی وقف با تأکید بر آموزش عالی ایران با همکاری سازمان اوقاف و امور خیریه و وزارت علوم اول اسفند ماه در دانشگاه کاشان برگزار می‌شود.

به گزارش سرویس دانشگاهی ایسنا، دکتر محسن نیازی عضو هیات علمی گروه علوم اجتماعی دانشگاه کاشان با اشاره به اهمیت جایگاه وقف در اسلام گفت: وقف سنّت حسنه‌ای است که از دیر باز به اشکال گوناگون در تاریخ بشر وجود داشته و اسلام نیز آن را در مسیری روشن، منطقی و هدفدار، مترّقی و دقیق مورد استفاده قرار داده است.

وی اظهار داشت: این همایش با هدف شناسایی مبانی علمی وقف و مسایل آن، ترویج فرهنگ وقف و تجلیل از خیرین آموزش عالی، تعمیق و گسترش سنت وقف در آموزش عالی، تبیین ابعاد فقهی و حقوقی وقف، تبیین ابعاد اجتماعی و فرهنگی وقف و چالش‌های فرهنگی و حقوق وقف در ایران برگزار می‌شود.

دبیر برگزاری این همایش، وقف و آموزش عالی، ابعاد فقهی و حقوقی وقف، ابعاد اجتماعی و فرهنگی، ابعاد تربیتی و روانشناختی، ابعاد اقتصادی و ابعاد تاریخی، هنری و ادبی وقف را از محورهای این همایش برشمرد و افزود: علاقمندان شرکت در این همایش می توانند آثار خود را به نشانی http://waqf.kashanu.ac.ir ارسال کنند.

وی مهلت ارسال چکیده مقالات را اول آذر و اصل مقالات را پانزدهم دی ماه امسال ذکر کرد و یادآورشد: مقالات برتر در چهار ویژه نامه مجلات علمی و پژوهشی آموزش عالی، مطالعات فرهنگی و ارتباطات، حدیث پژوهی و میراث جاودان به چاپ خواهد رسید.

 

http://www.3iccacs.com/fa

کانال تلگرام ایران کنفرانس

اخبار دانشگاهی ( هیات علمی ، دکتری ، کارشناسی ارشد )
اخبار کنفرانس ،کارگاه ،جشنواره
همايشهاي خارجي جديد
مقالات و مطالب علمی و آموزشی
اخبار علمی و فناوری

دانلود اپلیکیشن ایران کنفرانس

سامانه مدیریت کنفرانس سامان

ورود جهت ثبت همايش
ایجاد حساب کاربری فقط جهت ثبت همايش می باشد. ثبت همایش های دانشگاهی رایگان و سایر همایش های دولتی و خصوصی شامل تعرفه خواهد بود. قبل از ثبت نام " قوانین " ثبت همایش را حتما ملاحظه فرمایید.عضویت در خبرنامه ایران کنفرانس

خبرنامه دکتری

پایگاه همایش های خارجی  ایران کنفرانس conferencesalerts.com

دانلود سرقصل های رشته های دکتری در سایت ایران کنفرانس

دانلود سرقصل های رشته های کارشناسی ارشد در سایت ایران کنفرانس

راهنمای جامع مقاله نویسی در ایران کنفرانس

صفحه اینستاگرام ایران کنفرانس

ایران کنفرانس:سایت برگزیده چهارمین جشنواره وب ایران

طراحي سايت : ایران پژوهان