کنفرانس ملی اندیشه های نوین و خلاق در مدیریت، حسابداری، مطالعات حقوقی و اجتماعی

کنفرانس بوک ، جستجوگر پیشرفته کنفرانس

خبرنامه همایش ایران کنفرانس

بررسی الزامات تحول رشته مدیریت در شورای عالی انقلاب فرهنگی (3-8-91)

ایران کنفرانس

بررسی الزامات تحول رشته مدیریت در شورای عالی انقلاب فرهنگی

در جلسه 57 شورای تحول و ارتقای علوم انسانی، گزارش فعالیت‌های موسسه آموزشی پژوهشی امام خمینی(ره) و همچنین فعالیت‌های کارگروه ویژه رشته مدیریت ارایه شد.

به گزارش سرویس دانشگاهی ایسنا، در جلسه پنجاه و هفتم شورای تحول و ارتقای علوم انسانی شورای عالی انقلاب فرهنگی پیرو ارائه گزارش فعالیت‌های موسسه آموزشی پژوهشی امام خمینی(ره) توسط نماینده این موسسه، اعضای جلسه به بحث و تبادل نظر پیرامون گزارش ارائه شده پرداختند و پیشنهادهایی را در این زمینه مطرح کردند.

مقرر شد؛ شورای تحول و ارتقای علوم انسانی ارزیابی دقیقی از فعالیت‌های این پژوهشگاه و دیگر موسسات فعال در حوزه علوم انسانی در قم انجام دهد و دستورالعملی برای بهره‌برداری بیش از پیش این موسسات، در حوزه علوم انسانی تهیه شود.

همچنین در جلسه آینده شورای تحول و ارتقای علوم انسانی، گزارش فعالیت‌های پژوهشگاه فرهنگ و اندیشه اسلامی در حوزه علوم انسانی ارائه خواهد شد.

در ادامه جلسه گزارش فعالیت‌های کارگروه ویژه رشته مدیریت توسط دکتر فروزنده ارائه شد و الزامات تحول در رشته مدیریت در 4 بخش استاد، محتوای آموزشی، دانشجو و کاربران مورد بحث و برسی قرار گرفت.

درخصوص این گزارش، مقرر شد کارگروه ویژه مدیریت؛ رویکردها و سیاست‌های مربوط به الزامات تحول رشته خود را پس از تصویب شورای تحول و ارتقای علوم انسانی با همکاری وزارت علوم اجرایی کند.

همچنین درخصوص "سیاست‌های کلی نظام اداری" که توسط مقام معظم رهبری ابلاغ شده است معین شد که این سیاست‌ها به‌عنوان یکی از اسناد بالادستی رشته مدیریت استفاده شود.

 

http://www.3iccacs.com/fa

کانال تلگرام ایران کنفرانس

اخبار دانشگاهی ( هیات علمی ، دکتری ، کارشناسی ارشد )
اخبار کنفرانس ،کارگاه ،جشنواره
همايشهاي خارجي جديد
مقالات و مطالب علمی و آموزشی
اخبار علمی و فناوری

دانلود اپلیکیشن ایران کنفرانس

سامانه مدیریت کنفرانس سامان

ورود جهت ثبت همايش
ایجاد حساب کاربری فقط جهت ثبت همايش می باشد. ثبت همایش های دانشگاهی رایگان و سایر همایش های دولتی و خصوصی شامل تعرفه خواهد بود. قبل از ثبت نام " قوانین " ثبت همایش را حتما ملاحظه فرمایید.عضویت در خبرنامه ایران کنفرانس

خبرنامه دکتری

پایگاه همایش های خارجی  ایران کنفرانس conferencesalerts.com

دانلود سرقصل های رشته های دکتری در سایت ایران کنفرانس

دانلود سرقصل های رشته های کارشناسی ارشد در سایت ایران کنفرانس

راهنمای جامع مقاله نویسی در ایران کنفرانس

صفحه اینستاگرام ایران کنفرانس

ایران کنفرانس:سایت برگزیده چهارمین جشنواره وب ایران

طراحي سايت : ایران پژوهان