کنفرانس ملی اندیشه های نوین و خلاق در مدیریت، حسابداری، مطالعات حقوقی و اجتماعی

کنفرانس بوک ، جستجوگر پیشرفته کنفرانس

خبرنامه همایش ایران کنفرانس

فهرست 154 موسسه مجاز اعزام دانشجو به خارج اعلام شد (17-8-91)

ایران کنفرانس

فهرست 154 موسسه مجاز اعزام دانشجو به خارج اعلام شد

همشهری آنلاین:
به تازگی فهرست 154 موسسه مجاز اعزام دانشجو به خارج اعلام شد و به گفته یکی از مسئولان کانون موسسات اعزام دانشجو، یک موسسه غیرمجاز اعزام در خیابان آفریقا فعالیت می‌کند.

غلامرضا امیرشقاقی در گفتگو با مهر، اظهار داشت: در حال حاضر 154 موسسه اعزام دانشجو با مجوز وزارت علوم، تحقیقات و فنآوری در حال فعالیت هستند که برخی از آنها به تازگی فعالیت خود را آغاز کرده اند.

وی ادامه داد: این مؤسسات ملزم به رعایت قوانین و مقررات مربوطه از جمله تعرفه های مصوب وزارت علوم برای خدمات خود هستند و دانشجویان می توانند با مراجعه به نشانی اینترنتی http://www.sharefile.ir/uploads/1322605995.pdf از اسامی این موسسات مطلع شوند.

به گفته امیرشقاقی مجوز اعطایی صرفاً محدود به اعزام دانشجو و انجام خدمات مرتبط با آن از جمله دریافت ویزا و اقامت تحصیلی، تهیه خوابگاه یا منزل برای دانشجویان، ترانسفر فرودگاهی و راهنمایی دانشجویان در خارج از کشور در سال اول تحصیل است.

دبیر کل کانون موسسات اعزام دانشجو به خارج با اشاره به موسساتی که به صورت غیرقانونی اقدام به اعزام دانشجویان ایرانی می کنند، تصریح کرد: در صورتیکه دانشجویان به موسسات غیرمجاز برای اعزام مراجعه کنند و در این میان از سوی موسسات مذکور مشکلی برای دانشجویان پیش آید، کانون موسسات اعزام هیچ مسئولیتی در قبال این مسائل ندارد.

به گفته امیرشقاقی، کانون تنها در مقابل مشکلاتی که موسسات مجاز برای دانشجویان ایجاد می کنند مسئول است.

وی به دانشجویان در خصوص موسسات غیرمجاز اعزام دانشجو به خارج نیز هشدار داد و تاکید کرد که موسسه غیرمجاز آپولونیا کالج که در خیابان آفریقا با شکل و شمایلی فریبنده تبلیغات اعزام دانشجو انجام می دهد هیچگونه مجوزی برای اعزام ندارد.

امیرشقاقی درباره پلمپ این موسسه غیرمجاز اظهار داشت: متاسفانه فعلاً امکان پلمپ چنین موسسه ای وجود ندارد، در این زمینه هیأت وزیران یا دادستانی کل کشور باید مجوز پلمپ این موسسه را صادر کنند.

دبیر کل کانون موسسات اعزام دانشجو به خارج تاکید کرد که اقداماتی به تازگی برای پلمپ این موسسه صورت گرفته است.

 

http://www.3iccacs.com/fa

کانال تلگرام ایران کنفرانس

اخبار دانشگاهی ( هیات علمی ، دکتری ، کارشناسی ارشد )
اخبار کنفرانس ،کارگاه ،جشنواره
همايشهاي خارجي جديد
مقالات و مطالب علمی و آموزشی
اخبار علمی و فناوری

دانلود اپلیکیشن ایران کنفرانس

سامانه مدیریت کنفرانس سامان

ورود جهت ثبت همايش
ایجاد حساب کاربری فقط جهت ثبت همايش می باشد. ثبت همایش های دانشگاهی رایگان و سایر همایش های دولتی و خصوصی شامل تعرفه خواهد بود. قبل از ثبت نام " قوانین " ثبت همایش را حتما ملاحظه فرمایید.عضویت در خبرنامه ایران کنفرانس

خبرنامه دکتری

پایگاه همایش های خارجی  ایران کنفرانس conferencesalerts.com

دانلود سرقصل های رشته های دکتری در سایت ایران کنفرانس

دانلود سرقصل های رشته های کارشناسی ارشد در سایت ایران کنفرانس

راهنمای جامع مقاله نویسی در ایران کنفرانس

صفحه اینستاگرام ایران کنفرانس

ایران کنفرانس:سایت برگزیده چهارمین جشنواره وب ایران

طراحي سايت : ایران پژوهان