عضویت در خبرنامه ایران کنفرانس

کنفرانس بوک ، جستجوگر پیشرفته کنفرانس

تصویب سند راهبردی ادبیات فارسی در دانشگاهها/ رشته‌های جدید ادبیات (21-8-91)

ایران کنفرانس

تصویب سند راهبردی ادبیات فارسی در دانشگاهها/ رشته‌های جدید ادبیات

مسئول کمیته برنامه ریزی درسی زبان و ادبیات فارسی در وزارت علوم با اعلام خبر تدوین برنامه و سند راهبردی زبان و ادبیات فارسی در کمیته مذکور از 13 رشته ای خبر داد که به تازگی در این حوزه تدوین شده اند.

به گزارش خبرنگار مهر، سید اصغر میرباقری فرد امروز در نشستی خبر با اعلام این خبر افزود: بازنگری برنامه درسی دوره کارشناسی زبان و ادبیات فارسی تیرماه به تصویب شورای برنامه ریزی آموزش عالی رسید.

وی به اعلام اسامی این 13 برنامه درسی پرداخت و گفت: رشته های زبان و ادبیات فارسی در گرایشهای ادبیات عامه، ادبیات پایداری، ادبیات کودک و نوجوان، و ادبیات تطبیقی به تصویب کمیته برنامه ریزی زبان و ادبیات فارسی رسید.

این مقام مسئول همچنین اعلام کرد که گرایشهای ادبیات معاصر، ادبیات عرفانی، ادبیات روایی، ادبیات نقد و نظریه های ادبی، ادبیات نسخه پژوهی و تصحیح متن همچنین ادبیات آموزش زبان فارسی در این کمیته در دست بررسی است.

به گفته میرباقری فر، گرایشهای ادبیات فارسی ویژه غیرفارسی زبانان و ویژه دانشگاه رضوی نیز به تصویب شورای برنامه ریزی آموزش عالی رسید.

وی اظهار داشت: همچنین 6 گرایش ادبیات غنایی، ادبیات عرفانی، ادبیات حماسی، زبان و ادبیات فارسی ویژه غیرفارسی زبانان و آموزش زبان فارسی به تصویب شورای عالی برنامه ریزی آموزشی رسیده یا در کمیته زبان و ادبیات فارسی در حال بررسی است.

 

http://www.3iccacs.com/fa

کانال تلگرام ایران کنفرانس

اخبار دانشگاهی ( هیات علمی ، دکتری ، کارشناسی ارشد )
اخبار کنفرانس ،کارگاه ،جشنواره
همايشهاي خارجي جديد
مقالات و مطالب علمی و آموزشی
اخبار علمی و فناوری

دانلود اپلیکیشن ایران کنفرانس

ورود جهت ثبت همايش
ایجاد حساب کاربری فقط جهت ثبت همايش می باشد. ثبت همایش های دانشگاهی رایگان و سایر همایش های دولتی و خصوصی شامل تعرفه خواهد بود. قبل از ثبت نام " قوانین " ثبت همایش را حتما ملاحظه فرمایید.عضویت در خبرنامه ایران کنفرانس

خبرنامه دکتری

پایگاه همایش های خارجی  ایران کنفرانس conferencesalerts.com

دانلود سرقصل های رشته های دکتری در سایت ایران کنفرانس

دانلود سرقصل های رشته های کارشناسی ارشد در سایت ایران کنفرانس

راهنمای جامع مقاله نویسی در ایران کنفرانس

صفحه اینستاگرام ایران کنفرانس

ایران کنفرانس:سایت برگزیده چهارمین جشنواره وب ایران

طراحي سايت : ایران پژوهان