دومین کنفرانس بین المللی معماری، عمران،شهرسازی،محیط زیست و افق های هنر اسلامی در بیانیه گام دوم انقلاب

ششمین کنگره بین المللی توسعه کشاورزی، منابع طبیعی، محیط زیست و گردشگری ایران

ششمین کنفرانس ملی عمران، معماری، هنر و طراحی شهری

برگزاری همایش آینده پژوهی در الگوی اسلامی ایرانی پیشرفت در دانشگاه امیرکبیر

ایران کنفرانس

برگزاری همایش آینده پژوهی در الگوی اسلامی ایرانی پیشرفت در دانشگاه امیرکبیر

به گزارش ایرنا از دانشگاه صنعتی امیرکبیر، عضو کمیته اجرایی همایش تخصصی آینده پژوهی در الگوی اسلامی ایرانی پیشرفت درباره جزئیات برگزاری این همایش گفت: پژوهشکده مطالعات آینده دانشگاه صنعتی امیر کبیر با همکاری مرکز الگوی اسلامی ایرانی پیشرفت، همایشی تخصصی 'آینده پژوهی در الگوی اسلامی ایرانی پیشرفت' را برگزار می کند.

احمد برومند زمان برگزاری این همایش را روز سه شنبه 18 آذر ماه جاری ذکر کرد و اظهار داشت: در این همایش موضوعاتی چون ابعاد و نحوه کاربست آینده پژوهی در تدوین و ارائه الگوی اسلامی ایرانی پیشرفت در حوزه های راهبردی فرهنگ، سلامت، علم و فناوری و محیط زیست به صورت چهار نشست تخصصی موازی مورد بررسی قرار خواهد گرفت.

برومند با بیان اینکه این همایش در دو بخش صبح و بعد از ظهر برگزار خواهد شد، ادامه داد: در بخش اول به تبیین رسالت و خدمات آینده پژوهی در الگو پرداخته می شود که متضمن تحلیل عمیق فکری، فرهنگی و اجتماعی و آشنایی با مبحث پایداری و برنامه ریزی پایدار و نیز بررسی تصویر آینده انقلاب اسلامی و چالش های پیش روی آن خواهد بود.

وی رسالت آینده پژوهی در الگوی اسلامی ایرانی پیشرفت، تحلیل مبانی فلسفی و ملاحظات فرهنگی الگو، بهره وری و شاخص های تاثیر گذار آن در تدوین الگو و آینده انقلاب و چالش های پیش رو را از موضوعات بخش اول این همایش نام برد.

عضو کمیته اجرایی همایش آینده پژوهی به برگزاری چهار نشست تخصصی همزمان در دومین بخش همایش اشاره کرد و گفت: این نشست ها حول محورهای تخصصی علم و فناوری، توسعه پایدار و محیط زیست، فرهنگی اجتماعی و سلامت ترتیب یافته است

آخرین بروزرسانی (سه شنبه ، 27 آبان 1393 ، 12:24)

 

کنفرانس بين المللي مديريت ، اقتصاد و توسعه

 کنفرانس بین المللی زبان،ادبیات، فرهنگ و تاریخ

کنفرانس بین المللی حقوق و علوم قضایی

اخبار دانشگاهی ( هیات علمی ، دکتری ، کارشناسی ارشد )
اخبار کنفرانس ،کارگاه ،جشنواره
همايشهاي خارجي جديد
مقالات و مطالب علمی و آموزشی
اخبار علمی و فناوری

سامانه مدیریت کنفرانس سامان

ورود جهت ثبت همايش
ایجاد حساب کاربری فقط جهت ثبت همايش می باشد. ثبت همایش های دانشگاهی رایگان و سایر همایش های دولتی و خصوصی شامل تعرفه خواهد بود. قبل از ثبت نام " قوانین " ثبت همایش را حتما ملاحظه فرمایید.پایگاه همایش های خارجی  ایران کنفرانس conferencesalerts.com

راهنمای مقاله نویسی

دانلود سرقصل های رشته های دکتری در سایت ایران کنفرانس

دانلود سرقصل های رشته های کارشناسی ارشد در سایت ایران کنفرانس

ایران کنفرانس:سایت برگزیده چهارمین جشنواره وب ایران

طراحي سايت : ایران پژوهان