دومین کنفرانس بین المللی معماری، عمران،شهرسازی،محیط زیست و افق های هنر اسلامی در بیانیه گام دوم انقلاب

ششمین کنگره بین المللی توسعه کشاورزی، منابع طبیعی، محیط زیست و گردشگری ایران

ششمین کنفرانس ملی عمران، معماری، هنر و طراحی شهری

جشنواره جوملا - 25 آبان 91

مشاهده همه همايش های manager
سطح برگزاريملي
محورهاي همايشدر باره جشنواره :
استفاده کنندگان جوملا از خلاقترین و ایده پردازترین طراحان وب هستند که شاید به هر دلیلی جوملا در این فرآیند نقش مهمی را داشته باشد. اما گسترش جوملا به جهت استفاده همین علاقه‌مندان می‌باشد.
با توجه به برگزاری سمینار جوملا در ایران - کرمان بر آن شدیم تا بتوانیم برای همه هموطنان فعال در طراحی وب و جوملا جشنواره‌ای را کلید بزنیم که امیدواریم همه فعالان در گسترش جوملا در این پروژه مارا یاری نمایند تا بتوانیم قدرت ایرانیان را در استفاده از جوملا به نمایش بگذاریم.
به یاری خدا سعی خواهیم کرد بهترین سایت‌ها که در دسته‌بندی‌ها ثبت می‌شوند را با استفاده از داورانی بی طرف معرفی و تقدیر نماییم.

اهداف جشنواره:

تشویق و توسعه تولید محتوا و خدمات منطبق بر فرهنگ ایرانی در فضای مجازی به واسطه جوملا

ایجاد فرصتی مناسب برای عرضه و رقابت کیفی و کمی وب‌سایت‌های جوملایی ایرانی در جهت رشد، شکوفایی و همچنین رونق بخشی به بازار داخلی و صادرات در‌ این حوزه

فراهم کردن محیطی به منظور ‌ایجاد همدلی و هم‌افزایی بین مدیران و صاحبان وب‌سایت‌های جوملایی فارسی

توسعه جوملا به زبان فارسی و وب‌سایت‌های جوملایی

بستر سازی و فراهم کردن زمینه لازم برای گسترش جوملا در حوزه رسانه‌های تحت وب


دسته‌بندی‌های جشنواره:

با توجه به جوان بودن جشنواره جوملا دسته‌بندی‌ها محدود به موارد خاص می‌باشد که همه سایت‌ها از این موضوعات خارج نخواهند بود. غیر از دسته‌بندی‌های موضوعی، هیئت برگزاری دسته‌بندی غیر موضوعی نیز خواهد داشت که همه وب‌سایت‌ها را در آن شرکت خواهد داد. » مشاهده دسته بندی‌های جشنوارهبازتاب خبری جشنواره جوملا:

ما تا حد امکان در سایت‌ها این جشنواره را اطلاع‌رسانی خواهیم کرد. اما بدون کمک کاربران جوملا و همچنین علاقه‌مندان بدون شک موفق نخواهیم بود تا همه را از این جشنواره مطلع کنیم. به همین جهت امیدواریم شما در این امر مارا یاری نمایید تا جشنواره‌ای که خودتان در آن شرکت خواهید داشت را رونق دهید و شاهد شرکت سایت‌های بسیاری در این جشنواره باشیم.زمانبندی جشنواره:

ثبت نام در جشنواره تا تاریخ 25 مهر 1390 خواهد بود و معرفی سایت‌های برتر جشنواره در 25 آبان 1391 همزمان با روز جوملا در ایران انجام خواهد شد.داوری:

طبیعتاً هر مسابقه‌ای دارای داورانی خواهد بود تا از بین شرکت کنندگان برترین‌ها را معرفی نمایند. ما تمام تلاش خود را خواهیم کرد تا داورانی مستعد و کاربلد و همچنین باتجربه را برای این جشنواره انتخاب و همچنین تلاش گروه برگزار کننده بر عدالت انتخاب سایت‌های برتر فارسی جوملایی خواهد بود تا بتواند برای دوره‌های بعد نیز با قدرت بیشتری فعالیت داشته باشد.
امید داریم افرادی که از آنها برای داوری دعوت بعمل آمده نیز با ما کمال همکاری را داشته و بدون توجه به روابط داوری نمایند. همچنین برای فعالیت داوران نیز قوانین و فرم‌هایی تهیه شده است که کار داوران را به این منظور روانتر خواهد کرد و گروه برگزار کننده بر امور این داوری‌ها نظارت خواهد داشت.
محورهاي همايش
برگزار كنندگان: دبیرخانه جشنواره جوملا
مهلت ارسال چكيده مقالات: ثبت نام در جشنواره تا تاریخ 25 مهر 1391
مهلت ارسال متن كامل مقالات:
تاريخ برگزاري همايش: اختتامیه جشنواره 25 آبان 91
سايت همايش: www.joomla-festival.com
تلفن تماس دبيرخانه: --
آدرس دبيرخانه: ثبت نام از طریق سایت جشنواره
محل برگزاري: کرمان
ایمیل: --
جشنواره جوملا - 25 آبان 91

کنفرانس بين المللي مديريت ، اقتصاد و توسعه

 کنفرانس بین المللی زبان،ادبیات، فرهنگ و تاریخ

کنفرانس بین المللی حقوق و علوم قضایی

اخبار دانشگاهی ( هیات علمی ، دکتری ، کارشناسی ارشد )
اخبار کنفرانس ،کارگاه ،جشنواره
همايشهاي خارجي جديد
مقالات و مطالب علمی و آموزشی
اخبار علمی و فناوری

سامانه مدیریت کنفرانس سامان

ورود جهت ثبت همايش
ایجاد حساب کاربری فقط جهت ثبت همايش می باشد. ثبت همایش های دانشگاهی رایگان و سایر همایش های دولتی و خصوصی شامل تعرفه خواهد بود. قبل از ثبت نام " قوانین " ثبت همایش را حتما ملاحظه فرمایید.پایگاه همایش های خارجی  ایران کنفرانس conferencesalerts.com

راهنمای مقاله نویسی

دانلود سرقصل های رشته های دکتری در سایت ایران کنفرانس

دانلود سرقصل های رشته های کارشناسی ارشد در سایت ایران کنفرانس

ایران کنفرانس:سایت برگزیده چهارمین جشنواره وب ایران

طراحي سايت : ایران پژوهان